Reedik

Reedik
Nimi:Reedik
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

REEDIK LEIDIS OMA ARMSA KODU! AITÄH!

Reedik on siin ilmas olnud vähemalt 3 või 4 aastat, ent ega me temast kuigi palju ei tea. Isegi seda ei tea, kas ta on üldse Reedik. Võib-olla on hoopis Rudolf? Või siis Rodolpho? Ehk veel hoopis midagi peenemat...Aga midagi me siiski teame: Reedik ilmus ühte Tartu koduaeda: algselt arglik, mõnikord kusagil peidus, vahel kadunud lühemat, vahel pikemat aega. Ent tänu sealse pererahva lahkusele püsis tal elu sees ja ninaesine oli ikka olemas, kui Reedik jälle käima tuli. Eelmise aasta hilissügisel üritas Reediku toitja Tartus talle aeda pesakese ehitada, aga seda kiisu omaks ei võtnud – istus pigem lumehanges.

Et külm talv oli tulekul, otsustasid toitjad, et Reedik on hulkurielu ja näguripäevi juba liiga kaua kannatama pidanud ning püüdsid kassihärra kinni. Arsti juures selgus, et Reediku tervise on hea ja peale kastreerimist jõudis ta pealinna, et siinse hoiukodu abiga üritada omale ka alaline pelgupaik leida.

Reedik on imeilusa pikakarvalise  tumehalli kasukaga ja väga ilmekate silmadega kassipoiss oma parimais aastais. Reedik on igati kombekas: sööb mida pakutakse ja kasutab korralikult liivakasti. Lisaks sellele on poiss teinud viimase paari kuuga läbi suure arengu - käib ja hõõrub vastu jalgu ning armastab paisid ülekõige! Reedik on tõesti armas kassike, kes tahab olla süles ja magab kaisus kui selleks antakse võimalus. Suur jutupaunik on ta samuti ja käib järgi nagu koer- temaga juba igav ei hakka. Kuna Reedik ei klapi iga kassiga, vaid tahab olla kodu kuningas, siis sobiks ta pigem üksikuks kassiks või sõbraks mõnele teisele neljajalgsele, näiteks koerale.  Reediku jaoks on kõige tähtsam siiski see, et tal oleks oma kodu ja inimesed, kes armastaksid teda just sellisena, nagu ta on ja teda kunagi ei hülgaks, olgu ta nimi siis Reedik, või hoopis midagi muud.  

Kui soovid Reedikut näha, talle tema Tallinna külje alla hoiukodusse külla tulla ja oled valmis sellele arglikule poisile kodu pakkuma, täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet. Reedikul on oma pass, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saab regulaarset parasiiditõrjet.