Reegold

Reegold
Nimi:Reegold
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Reegold on oma uues kodus :)

ÜTLEMATA MÕNUS MEES OTSIB KODU!

Üsna jaanuari alguses saabus Mulgimaalt pealinna muhedalt naeratav ja säravsooja pilguga parimates aastates ja parajalt ponts Reegold. Kummaline nimi? Nojah, see on tegelikult külakese nimi, kust kassihärra leiti, ent selle kõla on parajalt suursugune ja tundus nii sobiv erilise kasukaga ja muinasjutukiisu hiigelsuurte silmadega noorsandile, et polnud vähimatki põhjust seda muutma hakata.

Tema minevikust teame vaid seda, et oma hulkurielu veetis Reegold kusagil Suure-Jaani kandis ja et arvatavasti on tegemist umbes viis aastat noore kassiga. Esimene õhtu kassitoas oli pisut hirmutav, ent ei mingit susinat ega käpaga vehkimist. Ja kui ikka vabatahtlik tahtis talle pai teha, siis seegi võeti suuremeelselt ja armulikult vastu. Lõppude lõpuks on viisakas käitumine ainus kindel tee inimeste südamesse ja päriskoju, kuhu Reegold kogu südamest ihkab! Võib-olla just Sinu kodust puudub üks selline lõbus sell? Igav Sul temaga ei hakka ning paisid saad Reegoldile jagada just nii palju, kui meeldib. Küllap te kokku lepite, millal süllepugemine jutuks tuleb.

Kui tahad Reegoldit näha ja oled valmis sellele muhedale kassihärrale pühenduma ning talle uut kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla! Täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet, et teaksime, Sa tõesti ihkad näha just seda meie kiisut, ja tule siis Reegoldit vaatama!

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Reegoldiga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Reegoldil on oma pass, ta on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet.