Reimo

Reimo
Nimi:Reimo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SUUR SÕBER REIMO KOLIS OMA PÄRIS KOJU 23.08.2022

 

Reimo on 2016. aastal sündinud isane kass, kes sattus Pesaleidjasse 2018. aasta detsembris Narvast ja on seega oma kodu otsinud Pesaleidjas juba palju aastaid. Ta on kena must-valge kiisuke valgete susside ja valge kõhualusega, mida ta pidevalt näitab. Reimo on väga sõbralik ja seltsiv kass. Käpaga ta iial ei löö. Vahepeal lakub su käsi oma kareda keelega. Ta armastab sügamist ja paisid ning neid võtab ta heameelega terve päev vastu. Talle meeldib ka sulepulgaga mängida ja teiste kassidega mürada. Reimole meeldib veel ringi uudistada ja hoiukodu tube patrullida. Lisaks on tore vahepeal ka hoiukodus olevat küülikut taga ajada. Küüliku puuri läheks ka hea meelega aga seda tal, millegipärast, teha ei lasta.

 

Reimo on FIV positiivne kuid see tema elu mitte kuidagi ei mõjuta. See tähendab kokkuvõttes vaid seda, et ta on vastuvõtlikum viirustele jne. Ja haigestumise korral võib ravi veidi kauem kesta. Selle haiguse kohta on liikvel palju müüte, nendest lähemalt saate lugeda meie blogipostitusest:

 

https://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html?fbclid=IwAR0vcXryVcgS7lOxtKw2s14j0pGQHrZ3EFhvd_GrOZpRRDlRPCrSfzyEEZY

 

Reimo armastab kõiki. Ta on väga seltsiv ka võõrastega ja sellepärast alati kõigi külaliste lemmik. Kõik alati küsivad, teda paitades ja sügades, kuidas selline sõbralik kiisuke pole ikka veel oma kodu leidnud?

 

Kui Reimo jäi sulle silma tutvu meie loomavõtmise tingimustega ja täida julgelt ankeet ning tule talle Tallinnas asuvasse hoiukodusse külla, et Reimo saaks sulle isiklikult kinnitada kui mõnus kiisu ta on ja kui hea sõber ta sulle oleks.

 

Reimo on ka vaksineeritud, kiibistatud ja kastreeritud ja seega kohe valmis oma uude koju minema.