Ricardo

Ricardo
Nimi:Ricardo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Ricardo - kass nagu Mehhiko seebiseriaalist! Kas tunned, kuidas praegune hall aastaaeg Sind vastu maad surub? Leiad, et Eesti elus on liiga vähe vürtsi? Otsid lohutust Ladina-Ameerika seebikatest? Ricardo on täpselt see, keda Sa oma ellu vajad!

Et see Suure-Jaanist eelmisel suvel kinnipüütud kass Viljandi varjupaigas Ricardo nimeks sai, võis olla juhuslik. Ega aga paremat nime talle välja pakkuda ei oskakski. Ricardo on nagu kuumavereline mees, kellega kooselu oleks täis emotsioone ja draamat! Pesaleidja kassitoas veedetud kuu aja jooksul on ta meile demonstreerinud tervet tunnete ja häälitsuste skaalat. Esialgu ei julgenud me talle lähenedagi, ta urises nagu metsloom. Tänasel päeval on ta aga üks enim inimesega kontakti otsivatest kassidest meie juures. Ta tunneb tulijate vastu suurt huvi, võib kamandada nad paigale, et nende näo ja juuksed sentimeetrihaaval üle nuuskida. Ta nõuab pai ja hellitusi, kuid eeldab, et Sa võiksid ise aru saada, kui tal mõõt täis saab. Ja kui Sa siis ei saa, annab ta sellest ilmekalt märku. Mõnikord madala kurina ja aegluubis pehme käpalöögiga. Mõni teine kord testib ta Sinu reaktsioonikiirust ning sahmab tunduvalt kiiremini.

Ei, Ricardoga igav ei ole! Me oleme päris kindlad, et rahulikus kodus väheneks tunduvalt tema kohati ettearvamatu käitumine ning asenduks kirgede tormiga. Väikeste lastega perre me teda ei soovita ning palun arvesta sellega, et ta tahab olla ainus temperamendist pakatav loom teie kodus.

Juuli 2017. Ricardo on uues kodus :)