Ritsikas Rita

Ritsikas Rita
Nimi:Ritsikas Rita
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Ritsikas on nüüd oma kodus, hoiukodu jättis ta endale!

Ritsikas otsib armastavat perekonda!

Tal oli koduke olemas, kuid perenaine sai teada, et põeb rasket haigust ja peame selle raske otsuse tegema, et Ritsikale uus ja talle sobiv koduke otsida. Perenaine on väga kurb seda tehes. Uues kodus võiks olla ees sõbralik poissõbrast kiisu, kelle kõrval ta end julgemini saab tunda, sõber mõjub julgustavalt, et uues kodus kohaneda ja sõbraks saada pererahvaga.

Ritsika päästis tänavaelust Pesaleidja Tõrva hoiukodu. Ritsikas armastab paisid ning süleaega, kuid võõraid inimesti ta esialgu pelgab. Ega Sinagi ju istuks kohe võõrale inimesele sülle, enne võiks koos mõne konservi nosida ja natuke mänguhiirt taga ajada..
.
Ritsikas on lõbus ja energiline kaunitar, kes näitaks Sulle hea meelega, kui kiiresti ta jookseb ja kui graatsiliselt mängupaela taga ajab. Esmalt natuke eemalt, kuid juba varsti natukene lähemalt, kuniks ühel päeval julgeb ta Sullegi kurrudes uksele vastu tulla ja Sind tänada, et Sa tema jaoks olemas oled.

Ritsikas on valmis kolima oma perekonna juurde, ta on steriliseeritud, kiibistatud, saanud regulaarselt parasiiditõrjet.