Robert

Robert
Nimi:Robert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KOLM KORDA KODUST TAGASI TOODUD ROBERTI SÜDA ON MURDUMAS, SEST USK INIMESTESSE HAKKAB KADUMA!

 

Jah, kallis inimene teiselpool ekraani, Sa lugesid õigesti. Me oleme imearmsa Roberti kolm korda kassitoast oma kodu poole teele saatnud, lootes, et nüüd saab kallis poiss lõpuks inimesi usaldama õppida, kuid iga kord on Robert meile tagasi toodud. Meie kassitoa töötajad ei mäleta, et keegi varasemalt sellist ebaõnne oleks kogenud. Ja me võime vaid ette kujutada, mida tunneb meie imearmas Robert, oeh..

Robert on 2018. aasta veebruaris sündinud kassipoiss, kes kolis Pesaleidjasse ESIMEST korda 2019. aasta mais Narvast. Peagi jäi imeilus poiss kassisoovijatele silma ja nii ta koju viidigi. Ja siis toodi ta paari kuu pärast tagasi. Teist korda saatsime Roberti koju 2020. aasta märtsis ning paari nädala möödudes elas ta jälle meie kassitoas. Kolmandat korda läks Robert koju aprillis ning juunis kordus kõik uuesti. Aga me ei anna alla! Me leiame su inimesed varsti üles, kallis porgandikarva Robert!

Robert ei ole ohtlik, metsik või agressiivne loom, ta on lihtsalt väga-väga arg. Robert vajab kõvasti aega, ta vajab enda kõrvale inimest, keda ei heiduta see, et vähemalt esimesed kuud Robert ennast näole ei anna. Küll aga teame, et Robertile meeldib koduses keskkonnas õhtuti ringi toimetada ja stressi tõttu uksi kraapida ning sellega peaks uus kodu esialgu arvestama. Arglikud kassid veedavad oma päevad kindlas pesakastis ja uudistavad ringi öösel kui pererahvas magada tahab. Robert on hella hingega poiss, kes vajab rahu ja vaikust. Ta vajab meeletut järjepidevust ja armastust. Tema katkine hing vajab tohtrit, kes õpetaks Robertile, mis on armastus. Me ei oska ette ka kujutada, mida Robert on tundnud kui ta on taaskord toodud kassituppa, kus on tema ümber jälle kõik need sajad kassid ja puudub oma privaatsus. 

Kallis Robert, palun oota veel, me teeme kõik, mis meie võimuses, et su kõrvale leida keegi, kes sinust mitte kunagi ei loobuks! Sa oled nii armastusväärne, nii hell, nii kallis ja sa väärid kõike head, mida maailm sulle pakkuda saab. Palun ära kaota usku inimestesse, palun! 

Robert-poiss elab Pesaleidja kassitoa suures toas ning on Sul võimalik temaga tutvuda läbi veebikaamera, selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ 

Kui just sina soovid Robertile NELJANDA võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Roberti vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust! Samuti ei tule ta koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!