Robi ja Bobi

Robi ja Bobi
Nimi:Robi ja Bobi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Robi ja Bobi on valmis koos koju minema!

Vennad kiisupoisid on  Pesaleidjasse jõudnud Narva tänavatelt. Sündinud on nad 2018 aasta mai kuus.

Bobi (musta ninaga) on tõeline maadeavastaja, kes peale pikki seiklusi ronib nurrudes sülle, vaatab enda suurte silmadega sulle otsa, peseb enda pehme kasuka ära ning sätib ennast magama. Seda muidugi ainult kuni hetkeni, kui keegi köögis krabistab.. kunagi ei tea ju, äkki saab jälle midagi head süüa! Ta on alati valmis mängima, nii sulepulgaga, teiste kassidega kui ka inimese varvastega, mis iganes hetkel saadaval on. Tema vahva must nina ja uhke kasukas on nii erilised, et iga külaline kiidab.

Robi (valge ninaga) on imeilus ja pehme roosa ninaga kiisupoiss. Kuigi suur müra ja inimeste liiga kiired liigutused on veel natukene hirmsad ja vahest võivad need esile kutsuda pisikese susina (aga mitte kunagi hammustust), siis nii väga tahaks tegelikult pai saada ja inimese juures olla. Kui uni on üle läinud, siis on Robi tõeline jahiloom, kes hiilib akna peal linde ja ajab toas taga kõiki mänguasju. Vajadusel toob need ise kapi otsast ka alla.Öösel kui kõik on vaikne, siis ronib ta padja peale magama, paneb oma nina vastu sinu oma ja nurrub nii kõvasti kui jaksab. Nii on kindel, et inimene kuuleb ja läbi une ka kaissu võtab, nii mõnus!

Kuigi elu Narva tänavatel tegi kassid esialgu inimeste suhtes ettevaatlikuks, siis juba paari päevaga ja hea toiduga õnnestub võita nende usaldus ja süda igaveseks. Ning siis on kodus uued parimad sõbrad, kes tahavad kaisus magada, nurruvad lakkamatult ning tahavad ainult inimeste lähedust. Kui paar sulepulka ja mänguasja ka veel leiaks.. no mida muud elult tahta!

Robil ja Bobil on ainult üks suur soov enda uuele päris kodule- kui vähegi võimalik, siis nad tahaksid uude koju minna koos!  Tänavalt tulnud kiisupojad olid alguses väga metsikud ning ainsad, kellele sai loota, olid nad ise. Nad leiavad üksteises tuge ja lohutust ning koos on palju julgem, rääkimata lõbusam.

Mõlemad oskavad eeskujulikult kasutada kraapimispuud ja liivakasti ning toiduga ei pirtsuta. Eriti löövad silmad särama konservide ja tuunikala peale.

Robi ja Bobi on kiibitud ja saanud parasiitide vastase tõrje. Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, saavad kiisud kaasa Royal Canini kinkepaki.

Oma päris kodu ootavad nad hoiukodus Tartus. Kui soovid Robile ja(/või) Bobile kodu pakkuda, täida kiisuvõtja küsimustik aadressil https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ning nende vabatahtlik võtab Sinuga varsti ühendust.

AITA MEIL AIDATA

Iga ülekantud euroga saad aidata Pesaleidja kassitoas ja hoiukodudes olevaid kasse ja koeri annetades Pesaleidja MTÜ kontole:

EE351700017003105966 Nordea Pank

EE941010220247756220 SEB Pank

EE102200221063071211 Swedbank

EE647700771001866844 LHV Pank

või helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:

900 0905 - kõne hind 5 € 900 0915 - kõne hind 15 € 900 0950 - kõne hind 50 €

Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!