Roman

Roman
Nimi:Roman
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KIISUPOISS ROMAN OOTAB INIMEST, KES TALLE TURVALIST KESKKONDA PAKUKS!

Roman saabus koos oma nelja kolooniakaaslasega Pesaleidja kassituppa 2018. detsembris Narvast. Roman on 2015. aastal sündinud isane kass, kes vajab veel natukene aega, et inimesega lähemalt sõbraks saada.

Kuid esimesi leebumismärke on vaikselt juba näha – Romani vabatahtlik saab aeg-ajalt isegi mõne pai tehtud, ilma et kass kaugustesse põgeneks. See on väga suur samm kassi jaoks, kes on kogu oma elu elanud tänaval. Kassituppa kolides armastas ta elada kõrgustes, kuid nüüdseks on ta kolinud juba allapoole, selleks, et leida sõpru teiste kasside seas ja silma jääda ehk ka inimesele, kes oleks tema jaoks see ainus ja õige. Kuigi Roman inimest veel pelgab, siis teisi kasse ta lausa armastab. Tegu on iseloomult väga leebe kassiga, oma arguse tõttu jääb ta kassitoas aga tihtipeale inimeste jaoks märkamatuks. Tule aga kassituppa, sest maiustustega meelitades on võimalik ka tema süda võita! 

Roman on igatahes valmis koju tulema ning koos temaga tuleb uude koju kaasa ka Pro Plani kinkekott!

Kui arvad, et huvitava kasukaga Roman võib sulle huvi pakkuda, lepi aeg kokku ning tule temaga tutvuma Pesaleidja kassituppa.