Rommi

Rommi
Nimi:Rommi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SAA TUTTAVAKS, SIIN ON MEIE ÜKS KURJEMAID KASSE!

Nii tutvustati mulle Rommit. Ega mulle ei valetatudki, Rommi tõesti ei ole meiega veel sõbraks saanud. Ma ütlen veel, sest me loodame, et kõik kassid ühel hetkel vähemalt aktsepteerivad inimese kohalolekut. Jah, kõikidest tõesti sülekasse ei saa, aga ei olegi vaja. Kõikidele inimestele ka ei meeldi kallistamine, aga me ei mõista neid sellepärast veel hukka.

Rommi jälgimisel oleme aru saanud, et tema ründamise taga on suur hirm. Hirmuga on ju kaks valikut, kas rünnata või joosta minema. Rommi tubli isasena otsustab ennast kaitsta, mõned tugevamad käpalöögid peaksid ju argadele inimestele toimima. Enamikega läheb õnneks, aga mõned on nii jäärapäised, et lõpuks tuleb tal alla vanduda ja vastu võtta need paid, mida talle pakutakse.

Rommi ei ole südames kuri vaid lihtsalt kardab nii meeletult. Nagu inimestelgi on kaitsereaktsioonid, nii on see ka kassidel. Rommi on arvatavasti kunagi haiget saanud ja nüüd ei julge ta ennast avada ning ajab pigem kõik enda ümbert eemale, sest nii on lihtsam. Raske on lasta kedagi endale lähedale. Pole ka ime, iga päev käivad kassitoas erinevad külalised, aga keegi ei jää ju pikaks ajaks, et Rommi saaks harjuda ja õppida usaldama. Pluss ei ole neid julgeid ja hakkajaid inimesi, kes oleksid nõus ootama esimeste paidega ja süles nurrumistega. Me oleme kärsitud ja harjunud kiiresti tulemust kätte saama. Kahjuks elusolenditega ei ole nii. Nemad võtavad aega, et õppida Sind tundma ja usaldama, et jääda igaveseks Sinu kõrvale.

Rommil oleks hädasti vaja kassitoast koju või hoiukoju kolida, sest pidevalt tekib nohu (välja ravitud mükoplasma), mis ei anna väiksele kassile asu. Rommi sööb hetkel neerutoitu, aga võimalk, et tema tervislik seisund stabiliseerub ja kui neerunäitajad korda saame, siis saab ta jälle tavatoidule üle minna.

Rommi on sündinud aprillis 2017a ja Pesaleidjasse saabus ta 13. mail 2021. Kiisuhärra on kiibitud, vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje - seega valmis kohe päriskoju kolima.

Kui Sa tunned, et sooviksid Rommile anda võimaluse paremale elule armastavas päriskodus, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest". Seejärel tutvu meie looma võtmise tingimustega, täida ankeet ja Pesaleidja töötajad kutsuvad Sind juba varsti Rommile külla!