Isabel

Isabel
Nimi:Isabel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAI- JA SÜLEKIISU ISABEL OTSIB UUESTI OMA UNISTUSTE KODU!

Isabel on sündinud 2016.aasta juulikuus, Pesaleidjatega liitus ta esialgselt 19.11.2017 ning ringiga tagasi kassituppa saabus ta 18.oktoobril 2023. Enne Tallinnasse jõudmist elas Rta ühes Laitse kassikoloonias ning hea meelega naudiks nüüd pehmet pesa ja maitsvat toitu omas kodus.

Kõigepealt muidugi tema välimus. Igaühel juba sellist vahvat sabarõngast ei ole. See teeb Isabeli oleku kuidagi lõbusaks ja samas väga armsaks. Kasvult on Isabel üsna pisikene. Nii et kui ta harkisjalu, saba rõngas, keset tuba sulle otsa vaatab, oleks nagu tegemist lasteaiaealise matkaselliga, kes on valmis olema su kaaslane igas seikluses! Lisaks ei saa me tähelepanuta jätta tema imeliselt pehmet ja alat veatult puhast kasukat! Ja muidugi peame ka ära mainima, et Isabel on üks väga armas, rahulik, pai-, süle- ja tähelepanumaias pisike kiisuke!

Isabel sobiks nii ainsaks lemmikuks, kui ka sõbraks nooremale mängulisele kassile, sest Pesaleidjas on ta harjunud teiste kiisudega ning ei näita teiste suhtes välja mingit agressiivsust ega pahatahtlikkust. Kuigi Isabelil on järgi ainult üks silm, siis leiab ta sellega kiirelt üles nii mänguasjad kui ka hiirvaikselt lae all toimetava ämbliku. Allesoleval silmal on kerge sarvkesta kahjustus, kuid see on ainult kerge "iludefekt" ning Isabeli nägemist ei sega.

Isabel sai oma kodusoojust tunda juba 3 aastat, kui selgus, et kass ei lepi pere teise lapsega. Seega sobiks Isabel ilma lasteta perre, kus saaks rahulikult oma kiisupõlve veeta.

Kui soovid pakkuda Isabelile teist võimalust ning tahad aidata selle kassipreili enne jõule enda koju, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame Teiega peagi ühendust.