Rõõm

Rõõm
Nimi:Rõõm
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MJÄU, MINA OLEN RÕÕM

Olen alles noor, 2019. aastal sündinud kassitüdruk. Mul on klassikaline triibuline kasukas, mis sobib imehästi mu ilusate silmadega ja lisaks on mul veel eriliselt soe süda.

Tavaliselt kui mõni inimene minu juurde tuleb, proovin talle kohe näidata kui rõõmus ja sõbralik kassike ma olen. Peaaegu alati läheb aga nii, et hakkan viimasel hetkel kartma: silmad lähevad suureks, kõrvad lähevad lonti ja sõber arvab kohe, et “tema on kuri kiisu”, kuigi tegelikult nii ei ole.

Ma võin tõepoolest mõnikord veidi hääästi õrnalt susiseda või kiire hüppe eemale teha, aga ma ei soovi kellelegi pisukestki halba. Tegelikult meeldib mulle, kui keegi minuga natukene tegeleb ja mulle maiustusi toob- siis tunnen ennast kohe palju paremini ning turvalisemalt.

Soovin, et keegi annaks mulle võimaluse nautida head kodukassi elu, kuigi mul võib harjumiseks kuluda veidi aega.

Pisike Rõõm on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda kallile Rõõmule armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".