Roosi

Roosi
Nimi:Roosi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OH ROOSI, ROOSI!

Kirjumirju Roosi kolis Pesaleidja hoiukodusse 09.10.2020 Vääna-Viti külast. Roosi on 4 aasta vanune. Ta on nii armas ja eriline- pisike kirju käbe karvapusa, kes tormab mööda tube ringi ja otsib varjulist nurgatagust. Kohe kindlasti saab temast mõnus sõbralik kaisukass. Juba esimesel tubasel päeval laskis ta ennast silitada, küll korraks ja pead teki sisse peitu surudes, aga ikkagi! Pisike on ettevõtlik ja tegutseb julgelt, et oma tahtmisi saada. Näiteks trügis ta välja toast kinnisest toast, et saada samadesse ruumidesse teiste hoiukatega. Samas kui keegi neist tuleb tutvust sobitama ja nuuskima, siis sisiseb nagu lohe.

Vääna-Vitis elati tavalist õueelu ja külmade ilmadega poeti sooja spetsiaalselt nende jaoks ehitatud kuuti ühel krundil. Kui osadele elanikele muutusid kassid ikkagi häirivaks, kuna nad käisid nende peenrates kraapimas. Õnneks hakkas üks kohalik neiu aktiivselt tegutsema, et kiisudele uued head kodud leida. Muide, samast kiisukambast on hoiukodus ka preili Pilvi Pallike.

Kui soovid kiisut lähemalt tundma õppida, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida palun meie loomasoovija küsimustik.

Uude koju tuleb temaga kaasa kinkepakk ProPlanilt!