Rosanna

Rosanna
Nimi:Rosanna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA KIISUTÜDRUK ROSANNA LEIDIS KODU!

Tere! Mina olen Rosanna. 

Sündisin ma 2020.aasta suvel ning Pesaleidjasse jõudsin ma käesoleva aasta 11.veebruaril Kiisalt. See päev jääb hästi meelde, sest õues oli väga külm, aga mina sain pärast pikka autosõitu mõnusasse sooja pesasse. 

Hoiukodu sõnul olen ma väga vahva ja sõbralik tüdruk - kõik tundub nii uus ja huvitav, kogu maailm vajab ju avastamist! Harjun ja kohanen hetkel natuke aega oma Tallinnas asuvas hoiukodus ning seejärel kuulsin, et mind on kuskil ootamas miski päris oma kodu. Kas ehk võib see olla Sinu juures? 

Rosanna näol võid sa saada haruldase kiisu: esiteks on tal on unikaalne ilus kasukas, teiseks suur mängulust kõikvõimalike mõeldavate mänguasjadega ja mis eriti vahva - ta on väike armas paikiisu. Kui ta parasjagu mängida ei jaksa, siis on kõigi paid oodatud! Ja mis eriti armas - ta on uudishimulik ja jälgib huviga, mis inimesed teevad. Kui keegi tuleb koju, on Rosanna juba esikus tervitamas.

Kui sooviksid Rosannale kodu pakkuda, siis vajuta julgelt all olevale nupule, täida meie loomasoovija ankeet ning hoiukodu kutsubki Sind Rosannale külla!