Rosanne

Rosanne
Nimi:Rosanne
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Rosanne läks koju :)

2 AASTAT KODUOOTUST - ROOSI LUGU

Rosanne sündis umbes 2015a sügisel ühes Eesti väikelinnas tänavakassi pojana ning kui talvekülm hakkas liiga tegema ja söögipoolist nappis, siis lubas end heatahtlikel inimestel kinni püüda ja Pesaleidja kassituppa toimetada. Paraku selgus peagi, et nooruke, vaevalt aastane Rosanne oli lapseootel ja kiisunoorik kolis hoiukoju, kus tõi ilmale ja kasvatas korralikult üles oma viis poega. Pojad on kõik õnnelikult oma päriskodudes ja Rosanne pidi kassituppa tagasi kolima.

Nii ootas Roosi Pesaleidja kassitoas... Kassid tulid ja kassid läksid, Roosi aga ootas. Et kassitoas ei saa kass tunda, milline on päris igapäevaelu koos inimesega ning 100 kassiga tähelepanu eest võidelda on raske, jäi Roosi tagaplaanile ning kassisoovijate jaoks märkamatuks.

Veebruari alguses sai Roosi viimaks hoiukodusse, kus enam ei pea võistlema tähelepanu eest. Roosi on väga suur gurmaan ja tee tema südamesse on käinud toidu abil. Nüüd, hoiukodus. laseb Roosi endale pai teha, talle meeldib nurruda ja inimest peab ta oma isiklikuks konserviautomaadiks. Roosi käib oma inimestel ukse peal vastas ja hommikuks toob voodi ette oma öise "jahi" tulemuse - 1-2 paari sokke. :) Roosile meeldib peesitada aknalaual ja jälgida ümbritsevat, samuti meeldib talle pea kardinate vahelt läbi pista, et vaadata, mis ta inimesed teevad. Kraapimisposti võttis Roosi kohe esimesel päeval omaks ja eeskujuliku kodanikuga ta mujale küüsi ei terita. Roosi sobib hästi ka teiste loomadega, nii kasside kui ka koertega.

Roosike on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja parasiidivaba.