Rosinapoiss

Rosinapoiss
Nimi:Rosinapoiss
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Rosinapoiss leidis oma kodu.

Umbes aasta tagasi samal ajal, oktoobri algul, püüti pisike poisike Rosin koos oma argliku emmega Lelle kassikolooniast. Kokku oli seal umbes paarkümmend kassi, kes sai päästetud. Ta kolis ühte hoiukodusse, kust talvel sai päris oma koju. Kahjuks taheti päriskodus juba varsti temast lahti saada, kuna ta oli arglik ja ei sobi lastega. Kiisul ei olnud kuhugi minna, niisiis tundsin mina, tema päästja, kohustust võtta loomake uuesti oma hoole alla. Sellest Lelle kolooniast jäi veel üks kiisu päriselt minu juurde elama.

Kuid kõiki kasse paraku endale jätta ei saa ja nii otsib Rosinapoiss seda oma ja õiget kodu, kus teda enam kunagi ei hüljataks. Kassike on nüüdseks umbes pooleteise aastane, ta on tagasihoidlik, ei kipu ise sülle. Kuigi magama sätib ennast küll inimese juurde voodisse.
Kui teda paidega kostitada, siis vallandub võimas nurrumürin. Rosinapoiss on sõbralik, nii teiste kassidega kui inimesega.
Jah, ta kardab küll kärarikast seltskonda ja tormamist, kuid rahulikus keskkonnas on ise ka rahulik ja seltsib hästi ka teiste loomadega. Tal olnud kokkupuudet selliste koertega, kes on rahulikud ja ei kipu temaga mängima.

Kokkuvõttes, hea ja meeldiva iseloomuga kiisuke, veidi pelglik pealetükkivate inimeste ja koerte suhtes.
Rosinapoiss on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja saab korrapärselt ussirohtu. Tal on oma pass ja võrratu iseloom kaasa võtta.

Kui sina saaksid kiisule pakkuda rahulikku ja armastavat päriskodu, on see loomake lõpmatult tänulik. Täida meie loomasoovija küsimustik ja võtame Sinuga ühendust.

Kiisu saab kaasa ka kingipakikese Royal Caninilt.