Rotu

Rotu
Nimi:Rotu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HEASÜDAMLIK KASSIHÄRRA ROTU OTSIB OMA INIMEST!

Tere! Mina olen Rotu. Mul pole õrna aimugi, miks mulle selline nimi pandi, aga ju siis peab nii olema. Tegelikult olen ma nii rahulik tüüp, et mulle võinuks vabalt ka Tõnisson nimeks panna - nagu “Kevade” filmis ühel poisil oli.
Tegelikult tahan ma täiega oma päris koju minna, see kolimine kipub väsitama.  Uus kodu peab olema selline, et ma saan seal rahulikult üksi olla, teiste loomadega pole mul millestki rääkida ja kipume kaklema minema.

Hiljuti kolisin kassitoast hoiukodusse ja sealne inimene oli väga üllatunud, et ma ei pugenudki kuhugi peitu ega hoidnud eemale. Ma ronisin hoopis lauale ja kappi, sülle ja kaissu, küsisin pai ja puksisin peaga, sest mida seal eemal ikka teha - igav hakkab ju.
Ühesõnaga, saabusin, sõin kõhu täis, limpsasin vett peale, vaatasin kus mu liivakast on ja hüppasin diivanile reisitolmu maha pesema. Õhtul, kui inimene magama läks, viskasin end ta jalgade juurde põõnama, mine tea, äkki tal on külm või midagi.
Vanust on mul juba omajagu, aga mis siis. Nagu öeldakse, et see on vaid number. Mängida armastan ma ikka ja tervis on samuti hea.

Mulle meeldib inimesega juttu rääkida, tema seletab omaarust midagi puises kassikeeles ja mina kõnelen talle väikeste kiisubeebi häälitsustega vastu. Üldiselt toimetan omi asju, vaatan aknast välja või lihtsalt pesen ja magan. Aga kui inimene midagi asjatab, siis olen kõpsti püsti ja lähen uurin, mida ta teeb, äkki ikka peab sõna sekka ütlema või kuhugi sisse piiluma. Kui inimloom on kodus, siis ma privaatsusesse ikkagi ei usu. See saamatu inimloom vajab kõiges ju minu abi! 
Tavaliselt saan siis paisid, need mulle väga meeldivad, lasen lausa nurru lahti. See on mul selline vaikne - ma olevat luurekass, nagu inimene ütleb.

Tark olen ka, kui ikka öeldakse, et laua peale ei lähe, siis ma ei lähegi, vot. Inimese auto hääle õppisin samuti kiiresti ära, sest ma ju ei viitsi iga mürina peale aknale hüpata. Sellestki saan hästi aru, et öö on magamiseks, mitte mängimiseks või laulmiseks. Elementaarne.

Ühesõnaga, pikk jutt on pikk jutt - kui sina, inimene, tunned, et su elust on puudu minusugune heasüdamlik kassihärra, kellele meeldib lähedus, paid, puksimine ja mängimine, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ja mu hoiukoduinimene võtab sinuga ühendust!

Ahjaa, ma olen kastreeritud, kiibistatud ja oman päris oma passi. Ussirohtu sain kah hiljuti.

Rotu on ka FIV positiivne. Rohkem infot selle kohta -> http://pesaleidja.blogspot.com/2017/02/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html

Rotul on ka algeline neerupuudulikkus, mis vajab eritoitu ja natuke erihoolt.

Kui soovid Rotuga tutvuma tulla, siis klõpsa "soovin seda loomakest" ja hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust.