Royal

Royal
Nimi:Royal
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ROYAL LEIDIS ENDA ARMASTAVA PERE! 

IMEKAUNIS ROYAL ARMASTAVA INIMESE OOTEL!

Tere, mina olen Royal. Sündisin Lääne-Virumaal Tammiku külas kuskil pool aastat tagasi. Ma olen kõige pisem enda pesakonnast ja nad väidavad ka, et kõige arglikum, aga võimukam. Mulle meeldib kõrgelt vaadata, millega teised tegelevad.

Hektel ma veel täiesti kindel inimestes ei ole, sest pidevalt nad muutuvad. Elasime pikalt maal meie ilusas sünnikodus, kust külmade saabudes meid tuppa aidati. See oli tore ja tundus nagu uue ilusa elu algus. Kuid me eksisime. Sealt kogu see õudus algas. Paari nädala pärast pisteti meid puuri ja viidi uude kohta. Olgu, polnud ka seal viga, sest me olime endiselt kõik koos, tuba oli soe ja toit oli ees, aga keegi ei soovi ju enda sünnikodust ära minna. Kuid olude sunnil pidime ka teisest "kodust" lahkuma ja edasi oli kõik nagu õudusunenägu. 

Meid viidi kohta, kus me ei olnud oodatud. Me olime tüliks ees ja nii meid ka koheldi. Ma tõesti ei taha hakata nutulaulu tihkuma, aga nii see kahjuks oli. Me oleme ju pisikesed ja elavad kassilapsed. Armastame mängida, joosta, hüpata ja elada. Talle see ei sobinud. Ütles, et me häirime ja vihastas meie peale. Küll karjus ja kui suures mänguhoos me ei kuulnud, siis piserdas antiseptikut meile näkku. See oli valus ja me nutsime, aga meil ei olnud midagi teha. 

Ühel päeval tulid uued inimesed ja viisid meid ära. Ohkasime küll kergendatult, aga mis nüüd edasi. Jõudsime Pesaleidja Tallinna hoiukoju (27.12.19). Me kartsime, aga päev-päevalt saime aru, et siin vähemalt kurja meile ei tehta. Meile anti konservi, mängiti ja püüti lausa pai teha ning sülle võtta. Ma mõtlesin, et nüüd ma minestan suurest hirmust. Kuid ei minestanudki vaid hoopis rahunesin millegi pärast. Ma ei saaks öelda, et mulle nüüd meeldis, aga midagi klõpsatas minu sees ja hakkasin mõistma, et võib-olla polegi inimesed kõige hullemad ja nende lähedus võiks isegi nauditav olla.

Kuid siiski ärge pange mulle palun pahaks minu argust ja hirmu. Ma olen ju siiski kõige pisem ja kõik on ju enda eest väljas. Ma ei saa enne usaldada, kui tean, et kõik on kontrolli all. Usun, et isegi Sina ei usalda kõiki kohe esimesel, teisel ja võimalik, et isegi mitte kümnendal kohtumisel.

Õnneks on mul kõrval õde, kellega me koos mängida saame. Päevad on palju lõbusamad nii. Kuid meie hoidja räägib meile pidevalt, et kunagi läheme enda päris koju. Ma ei tea, mida need sõnad tähendavad, aga ju ma saan, siis millalgi teada.

 

Hoiukodu:

Royal on teinud väga suuri edusamme saabumisest saadik. Ta on leppinud meiega ja ei jookse enam kohe peitu, kui tuppa tuleme. Mängib suurima hea meelega ja isegi käib öösel voodis õega tembutamas.

Välimus on tal muidugi suurepärane, nagu tiigril. Kasukas on siidine ja ega palju kuninglikust verest seal puudu olla ei saagi. 

Teda saab väga edukalt mänguasjaga paitada, kui ta just ei otsusta mängima hakata. Ilma mänguasjata paitades tõmbab ta kõrvad peadligi ja ilmselgelt ei ole kogu aktsioonis veel kindel, aga teki sisse mässituna tunneb ta ennast paremini ja siis võib ta süles olla päris pikalt ja lõpuks isegi nurruma hakata.

Iseloomult on Royal pigem rahulik, aga väga uudishimulik. Kuigi ta pelgab oli tema esimene, kes puurist välja tuli maailma uudistama. Just see ongi tema trumbiks, et ta on uudishimulik, sest sellise iseloomuga kassid sotsialiseeruvad kiiremini. Pluss ta on alles nood kassike ja mängimise ning konserviga teed sillutada ei ole mingi küsimus.

Royal on hästi armas kiisuke ja temas on palju huvitavaid külgi. Pluss tihti teeb ta naljakaid asju. Näiteks poeb kuskile ja arvab, et teda ei ole enam näha või kui tuli ära kustutatakse, siis võib näidata enda julgust ja hakata minu otsas ukerdama.

Royalile sobiks hästi kodu, kus on juba sõbralik kassike ees ootamas, et õpetada inimestega suhtlemist ja saaks kellegagi mängida, sest ta väga armastab mürgeldamist.

Royal on valmis koju minema  ja ta on valmis oma südame jäägitult kinkima ühele või mitmele heale inimesele, kes oleksid nõus võtma ja andma talle aega kohanemiseks ja hoolimiseks.

Kassikesega tuleb kaasa ProPlani poolt väikene kingitus.

Kui soovid Royalile armastavat, hoolivat ja mõistvat kodu pakkuda, siis vajuta palun nupule „soovin seda loomakes“ ja täida ankeet  Royali nimele ja hoiukodu võtab Sinuga ühendust.