Ruben

Ruben
Nimi:Ruben
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISUT PELGLIK, KUID SEE-EEST NOOR JA UUDISHIMULIK RUBEN TAHAB NII VÄGA LÕPUKS OMA KOJU! 

 

See vahva sell on 2019. aasta novembris sündinud kassipoiss Ruben, kes kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta 30. märtsil Saue vallast. 

Imeilus hall-valge Ruben on hetkel veel pisut arglik kassipoiss, kuid viimaste kuude jooksul on ta läbi teinud väga tubli arengu! Kui varasemalt eelistas ta ennast mõnes pesakastis või teise kassi kaisus peita, siis viimaste kuude jooksul on ta hakanud üha rohkem endast märku andma. Ta tuleb alati seltskonda ning vaatab uudishimulikult enda ümber toimuvat. Samuti on armsale kassipoisile mängimine meeldima hakanud - oi, kuidas ta naudib igasuguste sulepulkadega madistamist! Kuigi ta ise pai küsima ei tule, siis pesakastis pikutades võtab ta hapu näoga paid ka vastu. Ruben ei ole kindlasti metsik, ta on hetkel veek lihtsalt pisut arg. Ruben vajab väga oma ellu inimest, kes mahutaks ta oma südamesse ja sooja koju. Kes mängiks temaga ööd ja päevad. Kes paitaks teda igal võimalikul hetkel ning õpetaks talle, et inimesed on ilusad ja head. Ruben on ju täielik kassilaps, kes alles kasvab ning õpib maailma tundma. Temas on olemas absoluutselt kõik, et ta peagi täielikuks diivani- ja sülekassiks saaks. Kui tal vaid oleks oma diivan ja inimene, kelle süles ilusaid unenägusid näha. 

Ruben on veel noor kassilaps, kes koduses keskkonnas ühel hetkel kindlasti inimest usaldama õpib. Nii noore kassina pole ta arvatavasti inimestega kokku puutunudki ja meie kassituba on esimene koht, kus ta inimkontakti kogeb. 

Kui just sina soovid Rubenileteise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Rubeni vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!