Ruben

Ruben
Nimi:Ruben
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISUT PELGLIK, KUID SEE-EEST NOOR JA UUDISHIMULIK RUBEN OTSIB OMA KODU, KUS SUUREKS POISIKS KASVADA!

See vahva sell on 2019. aasta novembris sündinud Ruben, kes kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta 30. märtsil Saue vallast.

Imeilus hall-valge Ruben on hetkel veel pisut arglik kassipoiss, kes inimestest just liiga palju ei arva – vahel võib inimese käe peale susiseda, kuid võtab kõik paid hapu näoga vastu. Ruben on veel väga noor kassilaps, kes koduses keskkonnas ühel hetkel kindlasti inimest usaldama õpib. Nii noore kassina pole ta arvatavasti inimestega kokku puutunudki ja meie kassituba on esimene koht, kus ta inimkontakti kogeb.

Ruben ei ole kindlasti metsik, ta on lihtsalt pisut arg. Ruben vajab väga oma ellu inimest, kes mahutaks ta oma südamesse ja sooja koju. Kes mängiks temaga ööd ja päevad. Kes paitaks teda igal võimalikul hetkel ning õpetaks talle, et inimesed on ilusad ja head. Seitmekuune Ruben on ju täielik kassilaps, kes alles kasvab ning õpib maailma tundma. Rubenis on olemas absoluutselt kõik, et ta peagi täielikuks diivani- ja sülekassiks saaks. Kui tal vaid oleks oma diivan ja inimene, kelle süles ilusaid unenägusid näha.

Lapsele kohaselt on Rubeni näol tegemist parajalt mänguhimulise tegelasega. Talle väga meeldivad erinevad sulepulgad ja mänguasjad, millega tema tähelepanu püüda. Kindlasti aitavad just mänguasjad Rubenil uues kodus ennast sisse seada. Samuti ei tule Ruben koju tühjade käppadega, endaga võtab ta kaasa Pro Plani kinkekoti, et kooselu veel sujuvamalt algaks!

Kui just sina soovid Rubenileteise võimaluse anda, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ankeet ja Rubeni vabatahtlik võtab Sinuga ise ühendust!