Rubiin

Rubiin
Nimi:Rubiin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Rubiin - või Ru, nagu teda hoiukodus hellitavalt kutsutakse, on umbes 5 kuune kassitüdruk, kes leiti üksinda Mustamäel suurt kisa tegemas. Leidja viis pisikese Pesaleidja kassituppa, kus talle teps mitte ei meeldinud, kassist sai väike lohelaps - puur pöörati segamini ning hädakisa jagus terveks päevaks, kuniks ta kiirkorras Tallinnas asuvasse hoiukodusse toimetati.

 

Rubiin on ülisuur inimese sõber, tegu on julge ja targa kassineiuga, kellel on alati kahejalgsele mõni seiklus soolas. Hoiukodus on Rubiinil seltsiks lisaks veel kaks kassi, kellega saab ta imehästi läbi. Koos mängitakse, magatakse ja aetakse muid tähtsaid kassiasju. Ööseks tuleb ta kaissu magama ning armastab ka niisama kaisus aeleda. Tegu on igati tubli noore kassilapsega. Rubiinile sobiks kodu koos teiste loomadega, ta on veel niivõrd kassipoeg, kes harjub kõigega. Aga midagi hullu ei juhtu, kui ta on üks ja ainus. Saabki rohkem tähelepanu ja paikäsi!

 

Rubiinile on tehtud pea kõik protseduurid, sealhulgas ka steriliseerimine, ta on kiibitud ja saab regulaarselt parasiitide vastast tõrjet. Kui Sina tunned, et tahad anda Rubiinile võimaluse täisväärtuslikule kassielule, siis vajuta allpool "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ning täida meie kassivõtja küsimustik. Rubiin saab kaasa väikse kingikoti Pro Planilt!