Rufus

Rufus
Nimi:Rufus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA NOORMEES RUFUS SOOVIKS VÄGA PÄRISKOJU KOLIDA!
 
Rufus kolis Pesaleidjasse 30.04.2022 Raasikult. Poisil on ilus triibuline kasukas ja väikesed valged varvassokid. Samuti on tal vasak silm veidi hägune vanast sarvkesta vigastusest,  mis ei häiri teda üldse ja tegemist on pigem niisama iluveaga. Sünnikuupäev võiks Rufusel olla hinnaguliselt 2020. aasta maikuu, ehk praeguseks on poiss umbes kahe ja poole aastane.  
 
Iseloomult on Rufus veel pigem arake, kuid võib öelda, et Pesaleidjasse saabumise hetkega võrreldes on toimunud märgatav areng. Kiisuke küll ei otsi ise inimese lähedust ja kui talle pai teha, siis ta sätib end teises suunas, aga -  talle siiski saab juba pai teha, näiteks maiuseid jagades. Vaikselt pai siin ja tasakesi pai seal, teise käega maiustega meelitades - niimoodi me nende arade poisikeste usaldust vaikselt võidame. Kohe kindlasti pole ta kuri kiisu, käpaga ei löö ja hambaid ka ei näita. Kassitoas tundub, et on kui vanarahu ise, kui aga minna sulepulgaga, saab temaga edukalt mängida. Ilmselt oleks ka see üks viisidest tema südame võitmiseks.
 
Rufus on eeskujulikult vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ja saanud kõik vajalikud parasiitide vastased tõrjed, ehk valmis kohe koju kolima. Nüüd jääb sul ainult üle temaga tutvuda ja seda saab lihtsalt teha vajutades "soovin seda loomakest" nuppu ja täites ankeet. Seejärel kutsume sind juba ise talle külla!