Ruuben

Ruuben
Nimi:Ruuben
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Viljandi maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kurrrrrnjöu! Mina olen Ruuben. Kas ma su ninaotsa võin musitada? Aga su süles end kerra tõmmata, et ühe sügava une teha? Ja ega sul juhuslikult ühte pastakat pole taskust võtta?

Imearmas mustvalge kassipoeg kolis hoiukoju 18. septembril Kuusalu kandist. Nimeks sai Ruuben. Algul arg, hirmul ja sisisev kassipoeg, nüüd juba mänguhimuline, julge ja inimese lähedust armastav. Ruuben on suur suhtleja ja vahel eriliselt naljakas kass. Näituseks on tema lemmikmänguasi pastakas. Ja tihti ka kõik muud asjad, mis ei ole mänguasjaks mõeldud, aga tekitavad erilist elevust ja maailma suurt rõõmu.

Ainus, mis on veel elust puudu, on päris enda pesa ja päris enda inimese süli, kus saaks lõputult nurruda, end välja sirutada ja magusaid unesid näha. 

Ehk nagu öeldud, siis olen igati normaalne, virk ja kraps, armas ja naljakas kassilaps. Hoiukodu inimesed räägivad, et varsti-varsti saan juba päris oma koju ja päris oma inimeste juurde, kus saan juba julgelt nende ninaotsa musitada. Kui see oled Sina, siis ole hea ja vajuta "Soovin seda loomakest" nuppu ning tule mulle külla!

Mjäu!