Ruuben

Ruuben
Nimi:Ruuben
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA NOORMEES RUUBEN OTSIB MÄNGU- JA KAISUKAASLAST!

Ruuben on väiksemat kasvu musta värvi umbes pooleaastane kassipoiss, kes saabus Pesaleidjasse Jõelähtmelt 27.09.2022. Hetkel veel on ta üleüldiselt pigem pelglik, kuigi teatud hetkedel käib juba ise ka aktiivselt inimeselt lähedust otsimas. Veidikese hoole ja armastusega saab temast kindlasti imeline sõber kahejalgsetele.

Kahe valge täpiga, kuid muidu üleni must kiisupoiss Ruuben otsib omale päriskodu, kus perenaise või peremehe jalgades pai ja tähelepanu nuruda. Ruuben on hea kohaneja, uues kodus võib olla alguses pisut pelglik, kuid mõne aja pärast julgeb juba kassipojale omaselt piuksudes sind kojusaabumise puhul tervitada. Talle väga meeldib kaisutada, just nimelt- kaisutada. Diivanil nt arvutiga töötades tuleb ta otse käe kõrvale sinu najale tuttu nurruma. Ükskord jäigi Ruuben käe peale magama nagu väike beebi, kõht taeva poole ja pea käe peale toetumas.

Mängu ja paihoos meeldib talle ehmunud kitse kombel ootamatult selili visata, tema jaoks on see mäng. Lastega saab Ruuben väga hästi läbi, mõningase harjumisperioodi järel meeldib talle pai saada ka kõige valjema häälega lastelt. Kui lapse paisid hakkab liiga palju saama, siis ta läheb rahulikult lihtsalt mujale omaette nurka. Ruuben on üks imearmas ja pehme väike kiisupoiss, kes otsib omale üht armastavat pere.

Väike videonäide, kuidas Ruuben käib lähedust otsimas: https://streamable.com/aypky9
Videonäide diivani-kaisukiisust Ruubenist: https://streamable.com/g892n5

Ruuben on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja saanud parasiitide vastase tõrje - seega valmis nii ruttu kui võimalik oma päriskodusse kolima! Kassinoormees ootab külalisi hoiukodus Tallinna lähedal Ääsmäel. 

Kui tunned, et Ruuben võiks olla just sinu uus parim sõber, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest" ja täida ankeet. Ruubeni hoiukodu perenaine võtab sinuga esimesel võimlusel ühendust ja kutsub kiisupoisile külla!