Ruudi

Ruudi
Nimi:Ruudi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kuldkollane päikesekiir Ruudi rõõmustab Sind valju nurru ja mängulustiga!

See noor kassipoiss on meie juures olnud väga lühikest aega ning paari kuuga on susisevast käpaga löövast arglikust pesakastis istuvast Ruudist saanud julge ja paimaias kiisupoiss! Ja oi, kui kiirelt ta paikäe ilumisel valju nurru lahti laseb ja pai juurde nurub! Ruudi lükkab julgelt selja kõrgele kaardu ja naudib kuklamassaaži. Kui massaaž lõppeb, tuleb ta uuesti tagasi, et paitusi juurde küsida. Lisaks uuele meeldivale paikogemusele ei ütle Ruudi ära ka mängust. Ta ajab eeskujulikult taga palli, mängib hiirekese ja suletutiga ning rõõmustab Sind oma osavate ja kiirete liigutustega nii kaua, kui Sa temaga mängida jaksad! 

See päikesepoiss armastab väga ka teisi kiisusid ning sobiks hästi perre, kus on mõni neljajalgne sõber juba ees ootamas. 

Ruudil on eeskujulikule kassile kohaselt tehtud ka kõik vajalikud protseduurid - ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ja saanud kõik vajalikud parasiitidevastased tõrjed. Lühidalt tähendab see kõik, et ta on valmis kolima. Kui soovid talle kodu pakkuda, siis tutvu meie tingimustega ja täida tema kohta ankeet
https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja me kutsume Sind talle külla!