Sabrina

Sabrina
Nimi:Sabrina
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MILLINE IMEILUS KIISU SABRINA ON!

Sabrina on veel veidi kartlik kiisutüdruk, kui Sabrinale paikäega läheneda, susiseb ta esialgu, kuid peale esimest paid ta lausa sulab käte vahel. Sabrina on täielik kaisukiisu, kellel on ülipehme kasukas ja kes armastab üle kõige, kui teda saba juurest sügada. Kui leida üles õige koht läheb nurrumootor kohe tööle ja käpad ei püsi ka enam kuidagi paigal. Peale hambaarsti juures käiku jäi Sabrina küll ühest oma kihvast ilma, kuid see eest sai ta imelise totu naeratuse, mida Sabrina nurrudes uhkelt näitab.

Sabrina on pigem väikest kasvu kassike, kuid tal on imeilusad suured rohelised silmad. Need silmad on veidi arglikud, kuid samas ka rõõmsad ja heasoovlikud. Hoiukodus on ta iga päevaga muutunud aina julgemaks ning oma kodus sirguks temast kindlasti julge kassitüdruk, kes ei karda tulla pai küsima. Sabrinale meeldib väga avastada ja ilmselt oli ta eelmises elus mingi kuulsa bändi trummar sest õhtuti liivakastis olles kulub enamus ajast käpakestega kasti seinu lüües.

Kui pisike Sabrina jäi Sulle silma, siis  klõpsa nupul "Soovin seda kiisukest" ja täida meie loomasoovija küsimustik, peale seda võtab viie päeva jooksul Sabrina vabatahtlik Sinuga ise ühendust!