Sadu

Sadu
Nimi:Sadu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Sadu leidis hoiukodu, kus kosuda ja inimesega sõbraks saada.

Pisikene viiekuune kiisutüdruk Sadu vajab hädasti hoiukodu. Praegu on ta kassitoas karantiinis puuris ja kõigest ümbritsevast väga suures stressis. Sadu ei saa olla teise kassidega koos, kuna ta on tõbine ja saab päevas korra konservi sisse segatuna tabletti. 

Kõik ümbritsev- teised tõbised ja närvilised kiisud, koristusega tekkiv müra, hirm Sadu jaoks tundmatute vabatahtlike ees- on ajanud väiksekese meeletult suurde stressi. Enamiku ajast istub ta puurinurgas kasti sees peidus ja väriseb. 

Niivõrd suur stress võib aga ühel hetkel saada kassipojale saatuslikuks, seega on tal hädasti vaja saada kodusesse rahulikku keskkonda! Kus oleks vähem kasse, vähem uusi nägusid ning mis põhiline- rahu ja vaikus. Ja muidugi hooliv hoiupere.

Sadu ei nõua palju, kas vannitoakest, kus nurgas pesake või puurikesega teistest loomadest eraldatud tuppa. Ta ei vaja enda kõrvale kedagi pidevalt, kõige parem Sadu jaoks ongi, kui tal lastakse hoiukodus esialgu omaettte kohaneda.

Korra päevas on vaja anda talle ette tema tablett, ning kui kassipoja stress vähemaks läinud, siis palju-palju armastust ja hoolt.

Kui on mingeidki lisaküsimusi või just Sina saad aidata Sadu, siis kirjuta ester@pesaleidja.ee või täida ankeet, et saaksime Sinuga ühendust võtta!

Sadu väga loodab ja ootab!

NB: Kõige vajalikuga Sadu jaoks varustab hoiukodu Pesaleidja. Lisaks lubab tema vabatahtlik, et on hoiuperele alati toeks ja abiks.

Veebruar 2018. Sadu leidis oma kodu :)