Sahara

Sahara
Nimi:Sahara
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SAHARA LIHTSALT VEIDI KARDAB..

 

Imeilus kiisutüdruk pildil on Sahara, kes kolis meie juurde Pesaleidjasse 2. märtsil Narvast. Armas Sahara on pigem pisikest kasvu kassike, kellel on kaunis kilpkonnavärvi kasukas. Kuigi Sahara on praegu suures kassitoas veidi hirmunud, on tegu ühe eriti armastusväärse ja sõbraliku kiisusukesega.

 

Lühikese aja jooksul, mil Sahara on meiega Pesaleidjas olnud, on ta näidanud, et laseb ennast meelsasti silitada. Vaid veidi on julgusest puudu, et tulla ise paisid ning maitsvat nämmi küsima. Siinkohal saakski aidata päriskodu leidmine, kus Sahara saaks teha viimased edusammud täielikult julgeks kiisutüdrukuks muutumisel. Sahara oleks päriskodus kindlasti veelgi armsam kiisuke, kui ta on juba praegu!

 

Sahara on Pesaleidjas läbinud kõik vajalikud terviseprotseduurid, ta on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ja saanud parasiidi vastase tõrje. Uude koju võtaks Sahara kaasa ka oma uhke passi.

 

Kui soovid kiisukesega tutvuma tulla, kliki nupul "Soovin seda loomakest", loe läbi kassivõtmise tingimused ja täida loomasoovija küimustik. Võtame seejärel Sinuga ise viie päeva jooksul ühendust!