Samantha

Samantha
Nimi:Samantha
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAI- JA PASTEEDIKASS SAMANTHA 5 AASTAT KODUOOTUST

Samantha kolis Pesaleidjasse Koogimäelt juba 20.01.2019. Tegemist on ühe ütlemata stiilse kiisupreiliga, kelle sünnipäev jääb ilmselt 2017. aasta juunisse. Samanthal on pehme must kasukas, kuid lõuake, krae ja sokid on lumivalged. Eriti toredad on tema stiilselt kirjud vurrud: tal on mustade vurrude sekka ühel pool eksinud üks ja teisel pool kolm valget vurrukarva. Samanthal on kassile kohased ümmargused ja helkivad rohekaskollased silmad.

Kassitoas veedetud aega on Samantha hästi kasutanud. Paid on juba täitsa omal kohal. Samantha on õppinud inimesi paremini tundma ja ta oskab nendega nunnult suhelda. Ta oskab sitsida! Preili ongi meil paras maiasmokk, kui pasteediampsu pakutakse on ta kohe platsis. Vaata veel pasteedivideot. Eks häbelikkuse hetki esineb tal mõnikord ka, kuid kellel neid ei esineks:)

Kui tunned, et võiksid võtta ette teekonna Samantha südamesse, siis tule talle Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „Soovin seda loomakest“ ning täida palun meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!