Samantha

Samantha
Nimi:Samantha
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VARSTI SAABUB SAMANTHA KODUOOTUSE 4. AASTAPÄEV!

Pidulik päev, ent ühtlasi ka kurb päev. Neli aastat ja ikka pole kodu. Samantha on üks igati armas väikest kasvu kiisupreili, kes on Pesaleidjas pidanud kodu ootama liiga kaua. Kassike kolis Pesaleidjasse Koogimäelt juba 20.01.2019. Mõelge ometi!

Tegemist on ühe ütlemata stiilse kiisupreiliga, kelle sünnipäev jääb ilmselt 2017. aasta juunisse. Samantha-preilil on pehme must kasukas, kuid lõuake, krae ja sokid on lumivalged. Eriti toredad on tema stiilselt kirjud vurrud: tal on mustade vurrude sekka ühel pool eksinud üks ja teisel pool kolm valget vurrukarva. Samanthal on kassile kohased ümmargused ja helkivad rohekaskollased silmad.

Kassitoas veedetud aega on Samantha siiski hästi kasutanud, sest ta on õppinud inimesi paremini tundma ja ta oskab nendega täitsa nunnult suhelda. Preili on paras maiasmokk, kes on valmis pasteediampsu nimelt isegi sitsima (!). Ärge arvake, ka selliste oskustega tegelasi leidub kasside seas ja Samantha on just nimelt üks sellistest kassidest. Viimasel ajal on Samantha paidega järjest rohkem sõbraks saanud. Nüüd laseb ta pikema paitamise peale vahel suure nurru lahti. Eks kergeid häbelikkuse hetki esineb tal ikka, kuid need on kahtlemata oma kodus kiired kaduma.

Kui tunned, et võiksid võtta ette teekonna Samantha südamesse, siis tule talle Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „Soovin seda loomakest“ ning täida palun meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!