Samantha

Samantha
Nimi:Samantha
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SIIDISE KASUKAGA SAMANTHA OOTAB SIND PESALEIDJAS!

Nüüd jookseb juba viies aastat ja ikka pole armsal Samanthal kodu. Kassike kolis Pesaleidjasse Koogimäelt juba 20.01.2019. Tegemist on ühe ütlemata stiilse kiisupreiliga, kelle sünnipäev jääb ilmselt 2017. aasta juunisse. Samanthal on pehme must kasukas, kuid lõuake, krae ja sokid on lumivalged. Eriti toredad on tema stiilselt kirjud vurrud: tal on mustade vurrude sekka ühel pool eksinud üks ja teisel pool kolm valget vurrukarva. Samanthal on kassile kohased ümmargused ja helkivad rohekaskollased silmad.

Kassitoas veedetud aega on Samantha siiski hästi kasutanud, sest ta on õppinud inimesi paremini tundma ja ta oskab nendega nunnult suhelda. Ta oskab sitsida! Preili ongi meil paras maiasmokk, kui pasteediampsu pakutakse. Vaata veel videot. Viimasel ajal on Samantha paidega järjest rohkem sõbraks saanud. Eks häbelikkuse hetki esineb tal ikka, kuid need on kahtlemata oma kodus kiired kaduma. 

Kui tunned, et võiksid võtta ette teekonna Samantha südamesse, siis tule talle Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „Soovin seda loomakest“ ning täida palun meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!