Samantha

Samantha
Nimi:Samantha
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS KARVAPALL SAMANTHA OOTAB OMA KODUPAIKA!

Samantha on üks igati armas väikest kasvu kiisupreili, kelle sünnipäev võiks jääda kuskile 2017. aasta juuni kanti . Kassike kolis Pesaleidjasse Koogimäelt 20.01.2019.

Tegemist on ühe ütlemata stiilse kiisupreiliga. Tal on pehme must kasukas, valge lõuake, kraeke ja valged sokid. Eriti toredad on tema stiilselt ebasümmeetriliselt värvi vurrud – mustade vurrude sekka on ühele poole eksinud üks ja teisele poole kolm valget vurru.

Veel on Samanthal ümmargused ja helkivad rohesilmad, millega ta kõiki kahejalgseid umbusklikult vahib. Nagu ta ei suudaks ikka veel uskuda, et üks päev saab ta veel nendega suureks sõbraks. Inimeste tähelepanuga pole Samantha paraku oma varasemas elus tõesti eriti kokku puutunud. Hetkel eelistab ta inimesi pigem kaugemalt jälgida ning nendega peitust või tagaajamist mängida.

Samanthale sobiks sõbraks keegi, kes oleks nõus veidi aega kannatlikult tema meelismänge, peitust ja tagaajamist, mängima... Ühel hetkel tüdineks kiisupreili kindlast neist mängudest ning õpiks inimest usaldama.

Kui tunned, et võiksid võtta ette teekonna Samantha südamesse, siis tule talle Pesaleidjasse külla! Selleks vajuta lehekülje all olevat „soovin seda loomakest“ ning täida, palun, meie ankeet. Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!