Sammy

Sammy
Nimi:Sammy
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

Sammy on imetore 2019. aasta juulis sündinud kassipoiss, kes kolis Pärnu varjupaigast Pesaleidja kassituppa 2019. aasta oktoobris. 

Sammy saabumisest kassituppa on nüüd hulk aega möödas ning Sammy õde Sunny, vend Franky ja puurikaaslane Nuff - Nuff on tänaseks päevaks omale kodud leidnud. Ainult Sammy veel ootab ja loodab, et järgmine külastaja just tema koju viiks. Sammy ja tema vabatahtlik ei mõista, miks keegi teda ei märka? Sammy on ju i-m-e-l-i-n-e kassilaps!

Sammy on ülimalt aktiivne poiss, oma puurikaaslasega müttas ta pidevalt mööda puuri nii ringi, et harv polnud juhus, kus nad olid oma puuris kõik asjad tagurpidi ajanud. Sammy sobiks väga hästi perekonda, kus on olemas mõni teine mänguhimuline kass või lapsed, sest mänguhimu on tal tõesti lõppematu. 

Sammy on tõsiselt ilus kassilaps - tema keha katab imeline must-valge pikakarvaline kasukas, loodus on andnud talle lausa imelise saba ja silmadeks on tal kaks sillerdavat kuldkollast päikest, mida võikski imetlema jääda. 

Endaga võtab ta kaasa ProPlani kinkekoti, et uus elu saaks veelgi sujuvamalt alata.

Kui just Sina tunned, et sinu elust on üks tõeline mängukaaslane puudu, vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutustingimustega, täida ära loomasoovija ankeet ja tule Sammyle külla!