Sanna

Sanna
Nimi:Sanna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KASSITOA KOLMEVÄRVILINE KAUNITAR

Sanna saabus Pesaleidjasse 2023. aasta jaanuaris 4 Käppa MTÜ-st. Mõistagi oleks kiisupreili ise soovinud järjekordse varjupaiga asemel maanduda oma
päriskoju, kuid tundub et saatusel on tema jaoks varuks üks kohe eriti eriline kodu, mis lihtsalt on väärt nii pikka ootamist! Samas on Sannake oma elus kogenud liiga vähe hellust ja armastust, nii et loodetavasti ei osutu ootus üleliia pikaks...

Kolmevärviline Sanna on Pesaleidja andmetel sündinud 2019. aastal, seega on tegu nooremapoolse emase karvikuga, kes rõõmustab oma erilist kodu veel pikki aastaid.

Kuigi kahejalgsed olendid tekitavad temas võõristust ei ole ta metsik ega kuri. Küll on ta aga pelglik - ta asjatab kassitoas vabalt ringi ja teised kassid teda ei häiri, kuid inimese tähelepanu osaliseks sattudes annab jalgadele valu või varjub mõnda pesakasti. Sanna on meil nagu üks aarete laegas, kes ei ole meile oma hinge avanud.

Arake nagu ta on, vajab ta hella ja kannatlikku peremeest (või -naist), kes oskaks ta oma hirmumullist välja meelitada. Küllap ei suuda ta siis ühel päeval ära imestada, kuidas ta ilma paide ja tähelepanuta elada suutis!

Kui soovid Sannaga oma kodusoojust jagada, siis täida loomasoovija küsimustik ja tule temaga kassituppa lähemalt tutvuma.