Sanya

Sanya
Nimi:Sanya
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KURB SANYA TAHAB NII VÄGA LEIDA OMA NURRUPESA! Kiisuke on Pesaleidjas kodu oodanud rohkem kui 4 aastat. Täiesti arusaamatult kaua, kui arvestada tüdruku head iseloomu ja võrratut klassikalise kiisu välimust. Sanya video on siin https://streamable.com/6fabcz. Sanya lugu algas tänaval, kuhu ta sündis tänavakassi pojana. Ema ja vennakesega koos sattus ta tänavalt varjupaika, kus oli lootusetute nimekirjas seni, kuni Pesaleidja nad 2018. aasta sügisel oma hoole alla võttis ja hoiukodusse kosuma saatis. Nüüd on möödunud aastad, kuid Sanya aadressiks on ikka Pesaleidja kassituba Tallinna linnas Tammsaare teel. Sel võrratul 4-aastasel kassitüdrukul ei ole ikka veel oma aadressi!

Sanya on võluv loomake oma nupsuvurrude ja šarmantse šabooga. Mustvalge kassike on parajas vormis maiasmokk, kes kunagi ei ütle ära maitsvast pasteediampsust. Talle meeldib väga käest kana- või tuunikalapasteeti limpsida. Pasteet on tema jaoks nagu magnet. Et Sanyal ei ole mitte kunagi päris oma kodu olnud, siis ta ei ole ka harjunud paide ja kallistuste tulvaga. Ta lubab pai teha niimoodi mööda minnes, leppides, et pasteediampsu hind on üks varastatud pai:) Sanya leplikku loomust arvestades on siiski oodata, et koju kolides muutub ta peatselt paikiisuks. Tüdruk on lihtsalt nii maias ja uudishimulik!

Sanya saab hästi läbi teiste nurrukarvikutega. Hoiukodus on järele proovitud ka suhtlus koertega ja hea klapi tingimus on see, et koerad ei mängi tagaajamise mängu.

Kui Sa oled suure südamega loomasõber, kes tahab toreda Sanya enda juurde sisse kirjutada, siis palun tutvu meie lepingutingimustega, seejärel täida ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest". Võtame seejärel ise Sinuga ühendust.