Sanya

Sanya
Nimi:Sanya
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Kiisupere lugu algas kurvalt, aga loodame, et saab muinasjutulise lõpu.

Sanya on endise tänavakassi Abigaili poeg, kes päästetud sügisel varjupaiga surmalistist koos ema ja vennakesega.

Süüks oli see, et nad olid arakesed ja must-valged. Sellistel pole ju lootustki koju saada ja neid ootab surm, sest väga palju kasse on ootel, et saada tänavalt ära. Koht on vaja vabastada nunnumate ja julgemate jaoks.

Sanya on selle loo nüüdseks unustanud ja kalpsab rõõmsalt hoiukodus koos venna Luka ja emaga ringi.

Kiisud ei susise enam ammu hoiuinimeste peale, kuid kui neile läheneda paitamise sooviga, siis vudivad lihtsalt eest ära.

Sanya paitamine õnnestub aga kavalusega... Nimelt kui kiisukene sööb, on võimalik teha talle päris korralik seljamassaaž. Kiisu naudib selja kratsimist täiega, lihtsalt see inimkäsi mõnikord võib ehmatada.

Sanya on möllutüdruk, tihti hakkavad nad vennaga juba kuue paiku hommikul ringi kappama.

Muide, tegelikult on kiisu ilus sale loom, pildile jäi ta sellises asendis, nagu oleks vähe pontsakas. Aga see on ju kõigi tüdrukute mure, et pilt annab paar kilo juurde.

Neiu saab maikuus aastaseks ja on hoiukodus igati terve olnud. Ta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud ka mitu korda parasiiditõrje.

Kiisu saab hästi läbi ka teiste kasside ja koertega, kes ka omalt poolt teda taga ei aja.

Sanya vajab lihtsalt oma pere, kes laseks tal harjuda aegamööda ja aktsepteeriks, et kiisu ei ole veel praegu sülekass. Tõestame koos kiisudele, et pole need arad ja mustvalged mingid surmalisti kiisud ja ka nemad saavad endale maailma parimad kodud!

Kui soovid Sanyaga lähemalt tutvuda või talle lausa kodu pakkuda, siis võta ühendust meie loomasoovija küsimustiku kaudu.