Sarma

Sarma
Nimi:Sarma
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SEITSE AASTAT KADUNUD OLNUD KASS JÕUDIS TAGASI VARJUPAIKA JA OTSIB KODU!

See armas triibikust vanaproua on kümne aastane Sarma, kes kolis Pärnu varjupaigast Pesaleidja kassituppa 2014. aastal. Sel samal aastal seadis Sarma juba koos ühe teise kiisuga oma käpad kodupoole kuid kahjuks jäi järgmisel aastal Sarma kadunuks. 

Selle aasta novembrikuus saime me Paljassaare varjupaigalt kõne, et Sarma on nende juurde jõudnud. Vapper kiisu oli seitse aastat õues elanud ja kuidagi moodi seal ka hakkama saanud. Kassil oli leides kasukas väga pulstunud ja määrdunud ning silmad kergelt põletikus. Kahjuks pere kes ta adopteeris teda tagasi ei tahtnud ja nii koliski vaene kassike tagasi meie juurde kassituppa.  

Sarma on olemuselt väga sõbralik ja malbe kass, kes algul võib veidi võõrastada, aga paide ja sügamiste peale hakkab kõvasti nurruma ja peaga puksima, et tähelepanu juurde saaks! 

Kui kunagi 2014 aastal Sarma meie juures vabapidamistoas seega ei haknud me riskima sellega, et kiisuke võib haigeks jääda ja hetkel elab ta meie kontoriruumides. See ei ole aga kõige jätkusuutlikum, sest Sarma tahaks ikkagi kodukeskkonnas elada ja seal tavalise kassi elu nautida. 

Kui sul võimalus pakkuda Sarmale päriskodu või hoiukodu siis täida meie ankeet ja võtame sinuga ühendust.