Saskia

Saskia
Nimi:Saskia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Eraisikute kuulutused
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PERELIIKME TÕSISTE TERVISEPROBLEEMIDE TÕTTU OTSIB UUT KODU SASKIA!
Tema praegune omanik kirjeldab teda nii:
Saskia on nüüd u 11-aastane, aga ta on täpselt selline nagu siis, kui ta meile tuli - väga nooruslik väikene kass. Ta on väga seltsiv ja puhas. Puhtuse all ma mõtlen seda, et ta ise hoolitseb enda eest. Ta ei vaja palju tähelepanu, aga inimese lähedus talle meeldib ja ta armastab, kui teda sügatakse. Enamuse ajast meeldib talle pikutada ja olla omaette. Väikseid lapsi ta kardab, aga täiskasvanutega suhtleb hea meelega. Ta tahaks kaisus magada, aga on nõus olema ka mujal. Ta on hästi mõistlik, mul ei ole temaga kunagi olnud muresid, va. siis pereliikme tervisemure (Pesaleidjale põhjus teada, siin eraldi välja ei too).
Ma kujutan teda ette selliste inimeste hoolealusena kellel on lapsed juba pesast välja lennanud ja kes otsivad toredat, iseseisvat ja sõbralikku kassi. Sassi (Saskia) oli ilmselt Narvas maha jätnud pere, kes temast hoolis, sest ma avastasin, et talle meeldib juuksekummiga mängida nagu koerale. Keegi oli talle seda õpetanud enne, kui ta meile jõudis. Sain sellest alles siis aru, kui ta mulle esimest korda kogemata maha kukkunud juuksekummi tõi. Talle meeldib, kui seda visatakse ja ta saab selle tagasi tuua. Ta on väga eriline kass.
Saskia praeguse omaniku meiliaadress on katrin.nielsen.kni@gmail.com ning sellelt saab igasuguse edaspidi info otse kätte!
Saskia on steriliseeritud, saanud ajakohased vaktsineerimised, omab kiipi ja sai just ka ussirohu!
Palun aidake leida Saskiale uus ja vahva kodu, kus ta saab oma pensionipõlve veeta.