Saturn

Saturn
Nimi:Saturn
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SATURN OTSIB OMA KODU, KUS ELU LÕPUNI TIIRELDA!

Saturn eksis püügipuuri Türi vallas, kui ta oma igapäevaseid toimetusi tegi. Sellel hetkel mõistis poiss, et lõpp on lähedal. Kes küll temasugust kassi päästma Viljandi varjupaika läheb? Siinkohal õnneks lootus sureb viimasena ja kassike pääses Tartusse hoiukodusse. Nüüdseks on Saturn jõudnud Tallinna kassituppa.

Ilusa oranži ja valge karvaga Saturn armastab magada käpad laiali. Kassitoas võib leida teda keset tuba magamas, mitte mõnes nurgas end peitmas. Kuigi ta inimesi täitsa usaldama pole hakanud, ei jookse ta esimese asjana peitu kui talle lähenetakse, küll aga ei salli kui teda kinni hoitakse. Loodetavasti avastab ta, et inimesed ei taha talle halba. Ta saab läbi teiste kassidega, eriti Pesaleidjas oleva kassi Galaxiga, kellega koos ta hoiukodust tuli.
Üks asi on kindel -  Saturni saab võluda maiustuste ning söögiga. Ta on valmis kohe koju kolima olles vakstineeritud, kastreeritud, kiibistatud ja võttes kaasa lemmiklooma passi. Sündinud on ta umbes 09.03.2019.

Saturn väga vajaks kodu, kes tõestaks talle kui hea saab ühe kassi elu olla. Kui teile jäi Saturn silma, täitke loomasoovi küsimustik ning lugege läbi loomavõtmise tingimused. Pärast seda võtab Pesaleidja vabatahtlik teiega ühendust ja vastab teie küsimustele.