SEMU JUSS

SEMU JUSS
Nimi:SEMU JUSS
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SEMU JUSSI LUGU.

MIKS MULLE MEELDIVAD KOLEDAD KASSID?

Elu näinud kass, alati armidega, kaklustunnustega, purunenud kõrvadega, räpane. Silmades - umbusaldus, valu. Agressiivne ja kedagi ligidale ei lase.

Aga siis kui ta saab koju ning harjub sellega, et ei pea veel ühte talve üle elama näljas, külmas ja väsimuse ning haigustega võideldes, toimub imeline muutus. Just see ime täidab mu südame soojusega.

ÜHE KASSI PÄÄSTMINE EI MUUDA MAAILMA; KUID MUUDAB SELLE KASSI MAAILMA!

Tänulikuma kassi pole võimalik leida. Kass, kes mäletab elu tänaval on õnnelik iga pisiasja üle. Nurrumootor hakkab töötama isegi olles pehmel diivanil täiskõhuga - selles ongi kassiõnn. Jussile meeldib käia inimese järgi toast tuppa. Naudib inimese jälgimist ja lihtsalt kõrval olemist. Teinekord ootab Juss oma inimest koridoris vaiba peal, et olla kõige esimene kes talle tuleb vastu. Kass, kes on oma terve seinise elu veetnud tänaval, enam üldse ei huvitu välismaailmast...

Teiste kassidega on ta ettevaatlik, kuna eelmises elus pidi ta pidevalt võitlema söögi ja magamiskoha eest. Samas aga inimese kõrval mahuvad ka kolmekesi diivani või voodi peale ja konflikti ei teki.

Lastega Juss on väga hoolikas ja kannatlik, isegi võib nurruda, kui esimene ehmatus mööda läheb. Kui oma omaniku võib ta suures poolehoiu näitamise hoos natuke näksata (armastuse märgiks), siis last mitte kunagi.