Severus

Severus
Nimi:Severus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRONEERITUD !!

PALUN ÄRA KERI EDASI JA AITA MEIE PISIKE KASSILAPS SEVERUS OMA INIMESENI!

See absoluutselt imeline väike pisike kassipoiss on Severus. Meie juurde kolis Severus koos oma õdede, vendade ja emmega selle aasta juulikuus täitsa pisitillukese beebina. Arvatavasi oli ta siis alles 1-kuune ning nii terve pesakond meie juurde kosuma jäigi. Peagi saab Severus neljakuuseks ja tahab nii-nii väga oma koju minna. Tänaseks on kõik Severuse õed ja vennad koju kolinud ning oma perekonna leidis isegi Severuse emme. Ainult Severus vaatab oma kurbade silmadega meile otsa ja ootab .. Miks keegi ei taha meie vahvat Severust? 

Severus on tõesti üks imetore kassilaps: talle meeldib väga mängida ja oh kuidas ta armastab inimese tähelepanu! Hetkel elab Severus meie töötaja juures hoiukodus, sest meil oli nii kurb vaadata, kuidas pisike mänguhimuline Severus peab elama puuris, kus ei saa korralikult ringigi joosta. Severus saab ideaalselt läbi ka teiste kassidega ning üleüldse kõigiga, kes on heatahtlikud ja tahavad temaga mängida! Oi see rõõmutunne, mis Severuse silmis oli kui ta sai lõpuks hoiukoju kolida! Kuid nüüd tahaks ta ikkagi oma koju saata. Koju, kus teada oodatakse ja armastatakse täpselt nii palju kui meie seda teeme. Koju, kus on ruumi, et joosta ja mängida. Koju, kus keegi teeb alati pai ja ütleb kui ilus poiss Severus on. Koju, kus Severus ei ole lihtsalt must-valge kõuts, keda keegi ei taha, vaid koju, kus on ta täisväärtuslik pereliige. 

Tõsiasi on see, et täiskasvanud kassile kodu leidmine on raskem kui kassipojale. Samuti ei taheta tihtipeale valida endale must-valget kassi, vaid soovitakse midagi eksootilisemat. Severus on hetkel veel tõeline kassilaps, kes saab perekonnaga koos suureks poisiks kasvada ning meie leiame, et Severuse läikiv must-valge kasukas on absoluutselt imeline ning imeilus musta ja valge omavaheline värvidemäng tema kasukal teeb ta nii eriliseks ja omanäoliseks poisiks. Lihtsalt võtke see hetk, et teda vaadata. 

Severusel on sulle, kallis lugeja, üks suur-suur palve. Palun jaga seda kuulutust, et Severus rohkemate inimesteni jõuaks, sest ta ei jõua oma perekonda kolimist ära oodata! Mitte ükski laps ei peaks mõtlema sellele, miks keegi teda ei taha ning millal küll teda märgatakse .. 

Lisaks ei tule Severus koju tühjade käppadega! Endaga võtab ta kaasa ProPlani kinkekoti, et uus elu saaks veelgi sujuvamalt alata. 

Kui Sa tunned, et just Sina soovid oma ellu vahvat Severust, siis vajuta siinsamas nupule "Soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija küsimustik ning Severuse hoiukodu võtab sinuga ise ühendust ja kutsub su Severusele külla!