Siiri

Siiri
Nimi:Siiri
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KOLMEVÄRVILINE ÕNNEKASS SIIRI ON OMA KODU OODANUD JUBA ÜLE 4 AASTA!

Siiri saabus Pesaleidjasse Kose vallast Ardu kandist 01.03.2019 - seega on kiisuke kassitoas oma kodu oodanud rohkem kui 4 aastat, mis on juba liiga
kaua…

Tasakesti istub Siiri kassitoa aknalaual ja vaatab nukralt õue lootes, et ehk keegi armas möödakäija astub kassitoa uksest sisse ja võtab oma koju kaasa just tema. Enda tagasihoidliku loomu tõttu ei jää ta kahjuks endiselt kassitoa külalistele kohe kuidagi silma. Ometi on tal kaunis kolmevärviline kasukas, suur süda ja siirad silmad - kui keegi neid silmi vaid märkaks…

Kahejalgsete külje alla Siiri ise hõõruma ei lähe, samas ei jookse ta ka paaniliselt nende eest minema. Kuna Siiri on mõnusalt rahuliku loomuga, siis vajab ta ka rahulikku lähenemist. On näha, et Siiri tõesti vajab endale täitsa oma kodu, kus ennast turvaliselt ja armastatuna tunda. Meile hakkab tunduma, et Siiri hakkab vaikselt lootust kaotama, sest kui varasemalt lasi ta endale pai teha ka ilma maiust abiks võtmata ja oli näha, et need hakkavad tasapisi talle rohkem ka meeldima, siis nüüd hoiab ta juba paidest pigem eemale. Õnneks võtab ta maiused endiselt rõõmuga vastu ja sulepulgaga mängib ka hea meelega. Kurja kiisukesega pole kohe kindlasti tegemist.

Siiri saab teiste kassidega ilusti läbi ning on muidu eeskujulik kass – sööb kõike, hoiab puhtust ning on suure avastaja hingega. Temast saaks lausa imelise koduseltsilise nii noortele kui ka vanadele. Ja muidugi toob see värviline kasukas oma perele rohkelt head õnne!


Kassineiu on kiibitud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje - seega valmis kohe päriskoju kolima.

Kui tunned, et just Sina tahad olla see möödakäija, kes astub kassitoa uksest sisse ja Siiri oma koju kaasa võtab, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest". Seejärel tutvu meie loomavõtmise tingimustega, täida ankeet ja Pesaleidja töötajad kutsuvad Sind juba varsti Siirile külla!