SIIRI

SIIRI
Nimi:SIIRI
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KOLMEVÄRVILINE ÕNNEKASS SIIRI ON OMA KODU OODANUD JUBA ÜLE 3,5 AASTA!

Tagasihoidlik Siiri saabus Pesaleidjasse Kose vallast Ardu kandist 01.03.2019 - seega on kiisuke kassitoas juba üle 3,5 aasta oma inimesi ja oma kodu oodanud... Tasakesti istub Siiri kassitoa aknalaual ja vaatab nukralt õue, lootes et ehk keegi armas möödakäija astub kassitoa uksest sisse ja võtab oma koju kaasa just tema. 

Siiril on kaunis pehme kasukas, siirad silmad ja suur süda. Siiski on ta veel veidi arglik, kuna tagasihoidliku neiuna ei jää ta kohe kuidagi silma kassitoa külalistele - seetõttu pole ta ka väga harjunud inimeste tähelepanuga. Siiri ei lähe küll ise end kahejalgsetele külje alla hõõruma, samas ei jookse ta ka paaniliselt nende eest minema. Sulepulgaga paitades ja konserviga meelitades saab Siiriga täitsa sõprust sobitada. Kurja kiisukesega pole kohe kindlasti tegemist - kui Siirile liialt tähelepanu osutada, siis paneb kiisuneiu pigem lihtsalt vut-vut plehku.

Siiri saab teiste kassidega ilusti läbi ning on muidu eeskujulik kass – sööb kõike, hoiab puhtust ning on suure avastajahingega. Temast saaks lausa imelise koduseltsilise nii noortele kui ka vanadele. Ja muidugi toob see värviline kasukas oma perele rohkelt head õnne! Kassineiu on kiibitud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje - seega valmis kohe päriskoju kolima.

Kui Sa tunned Siiris ära selle ühe ja ainsa, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest". Seejärel tutvu meie looma võtmise tingimustega, täida ankeet ja Pesaleidja töötajad kutsuvad Sind juba varsti Siirile külla!