Siiri

Siiri
Nimi:Siiri
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KOLMEVÄRVILINE ÕNNEKASS SIIRI

Ilus kass ilusa nimega! Siiri saabus Pesaleidjasse Kose vallast Ardu kandist. Siiri sünnipäevaks pakutakse orienteeruvalt 2016. aasta suve, mis teeb temast umbes nelja aastase kassipreili.

Siiril on siidine kasukas, siirad silmad ja suur süda. Kuid ta on veel natuke arg nagu need tänavakiisud kipuvad olema ning vajab mõistlikku peret, mis ei sea talle nõudmisi, vaid laseb preilil omas tempos eluoludega harjuda. Ka natuke pelgikust kassist saab koduses olus palju kiiremini seltskonda austav  seltsiline. Kassitoas on ju nii palju eputrillasid, kes kogu tähelepanu röövivad ning malbemad isendid jäävad pigem varju ning jälgivad eemalt.

Siiri saab kõigiga läbi ning on erakordselt eeskujulik kass – sööb kõike, hoiab puhtust ning on suure avastajahingega. Temast saaks lausa imelise koduseltsilise nii noortele kui ka vanadele. Ja muidugi toob see värviline kasukas oma perele rohkelt head õnne!

Kui sa tunned Siiris ära selle ühe ja ainsa, siis tule talle Pesaleidja kassituppa külla ning selgitame välja, kui kiiresti te ühise keele leiate! Selleks vajuta allpool "Soovin seda loomakest", tutvu meie tingimustega ning täida ära loomasoovija ankeet:
https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ . Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!