Siisu

Siisu
Nimi:Siisu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kahjuks vandus Siisu haigusele alla ja nüüd puhkab pilvepiiril.
R.I.P. 05.03.2021

TERE, SAAME TUTTAVAKS - MINA OLEN SIISU!

Olen üks malbe ja leebe kassipreili, keda kutsutakse nimepidi Siisuks. Ma ei tea, kust ma oma nime sain. Aga olen aru saanud, et kõik kiisud saavad meie kassitoas omale nimed. Neid on siin ikka igasuguseid - üks pisike kiisutüdruk on näiteks Jänks! No misasja?! Ja siis olen kuulnud, et kutsutakse ka kiisusid autode nimedega - Audi ja Honda! Lisaks veel muidugi ka kiisu, kelle nimeks on Reede! No täitsa lõpp! 

Aga mina olen Siisu. Armas nimi, kas pole? Ma isegi ei tea, kas ma olen nii armsa nime ära teeninud. Kuidagi väga pehme nimi minusugusele, kes ma pisut ikka pelgan. Aga ma ei jookse eest ära, ma olen selles mõttes hästi tubli! Vähemalt nii need vabatahtlikud ja töötajad siin kassitoas mulle ütlevad. 

Leidsin tee Pesaleidja kassituppa 03.04.2019 Haapsalust. Keegi ei tea täpselt, mis ma seal Haapsalus tegin ja ega ma ei ütle ka! Midagi peab ikka minu teada ka jääma, eksju? Mul võib ju ka olla pisikesi saladusi? 

Palju mul neid pole! Päriselt ka. Ma olen väga tore ja armas. Ja ma olen alati aus. Eriti selle koha pealt, et ma olen armas.