Simsu

Simsu
Nimi:Simsu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

TUHKATRIINUST PRINTSESSIKS 
 
Enam ilusamaks üks kass minna ei saa! Napilt aasta vanune printsess Simsu oli hoiukoju jõudes tõeline rääbakas -  midagi tuhkatriinu ja lohebeebi vahepealset. Rahulikku keskkonda sattudes hakkas tema malbe printsessiloomus ennast üsna ruttu ilmutama. Tegelikult on Simsu päeva parim hetk see, kui tullakse pai tegema. Ta ajab ennast kohe pesast püsti, hakkab valju häälega nurruma ja vahel keerab isegi kõhu taeva poole. Kõige suurem probleem on see, kas keerata ette parem või vasak kõrvatagune sest mõlemal on sügamist vaja. 
Paari kuuga on temast saanud tõeline pikakarvaline kaunitar ja talle meeldib, kui seda kasukat kammitakse. Tänutäheks tõmbab oma kareda keelega inimloomal ka käe nahka siledamaks. 
 
Simsu on seni olnud väga rahulik kass, kelle põhitegevus on magamine ja söömine. Ta ei käi kedagi tüütamas ega tähelepanu nõudmas. Istub pesas ja on lihtsalt ilus. Vahel võtab julguse kokku ja teeb ekspeditsiooni mugavusetsoonist välja, aga niipea, kui kahejalgsed seda märkavad, putkab igaks-juhuks pessa tagasi. Noore kassina on ta iseloom alles välja kujunemas ning kindlasti saab temast aja jooksul heas kodus ka mängimist nautiv karvane sõber. 
 
Teiste kassidega suheldes näib ta olevat pigem "targem annab järele" tüüp. Tüli ei nori, territooriumi ei kaitse, pigem hoiab eemale. Hoiukodu koeraga on ka harjunud ning sellised lapsed, kes käivad pai tegemas, Simsule kohe väga meeldivad. 
 
Kui Sulle tundub, et just selline malbe ja paimaias printsess sobiks Sinu kodu kaunistama, siis vajut allolevale nupule "soovin seda loomakest" ning Sinuga võetakse peatselt ühendust!