Sindy

Sindy
Nimi:Sindy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AGA, KUS ON SINDY PESA?

Kui Sindy 2014.aasta märtsis Tõrvas sündis, oli ta pisike suurte silmadega kassipoeg, nagu iga teinegi. Täis lootust, mänguhimu ja nurru. Kahjuks ei olnud Sindyl kasvades mitte ühtegi inimhinge läheduses, kellele nurruda, kes temaga räägiks ja tegeleks.
Inimesed, keda tänavakass kohtab, viskavad neid pigem kiviga, kui pakuvad konservi. Selle tõttu on Sindy hinges ikka veel hirm võõraste inimeste ees ja ega ta ei tea päris täpselt, kas neid teisi, toidukausiga inimesi, ka väga usaldada võib.

Sindy on imeilusa triibulise kasukaga, suurte heleroheliste silmadega noor kassike. Tema olekust on näha, et ta on valmis üritama, ta on valmis edasi liikuma ja ehk ühel päeval ühte inimest täielikult usaldama. Kui keegi vaid annaks talle võimaluse, oleks valmis teda igal päeval koju jõudes konserviga tervitama - saab Sindyst tõenäoliselt väike armas triibuline hellik.

Meie leiame, et Sindy on väärt palju rohkem, kui talle seni võimalik on olnud. Palun aita meid leida inimene, kes laseks Sindy oma koju, kes annaks talle võimaluse ning oleks valmis kuulama ühe väikese triibulise kassi esimest nurrulaulu inimesele. Seda nurru peab võib-olla tükk aega ootama, kuid see saab olema üks imelisemaid helisid maailmas. Ootame Sindyle ka hoiukodu pakkumisi, sest hoiukodus, kus oleks vähem kiisusid sotsialiseeruks ta kindlasti paremini.

Sindy elab praegu Pesaleidja suurimas hoiukodus Tõrvas, kuhu ta 2016.aasta veebuaris kolis.

Kui soovid Sindyle (hoiu)kodu pakkuda, siis palun täida meie loomasoovija küsimustik ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.