Sirel

Sirel
Nimi:Sirel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Detsember 2018. Sirel sulatas oma hoiuperenaise südame ja hoiukodust sai päriskodu.

Tere,

Mina olen Sirel!

Mu vabatahtlik otsustas, et peab lõpuks mind ikka ka kodulehele lisama, vaatamata sellele, et ainukene pilt minust on mossis ja kuri. Probleem on nimelt selles, et ma olen veel väga arg. Alles märtsikuu alguses saabusin ma kassituppa ja pole sellest ajast saadik suutnud maha rahuneda. Mulle meeldib vaid oma kastis istuda ja arglikult välja piiluda, kui kellegi käsi läheneb, et toidukaussi vahetada.

Ja millest see arglikkus tuleneb? Eks ikka sellest, et olen elanud enamus oma elust tänaval ja ma ei oleks osanud oodata, et ma kunagi sealt ära saan. Aga miskit häirib mind veel.. nimelt olen ma tiine!

Juba paari nädala pärast sünnivad mul pojad, seepärast olen hetkel mossis ja umbusaldan kõiki. Õnneks võttis üks tore naine mind enda juurde hoiukodusse, et saaksin ilusti oma lapsed ilmale tuua. Kui ma oma pojad üles kasvatan, sooviksin ma ise ka päris koju saada. Mu vabatahtlik on kindel, et kui veedan paar nädalat hoiukodus, suudan ma ka leebuda ja näidata oma tõelist iseloomu. Sest tegelikult olen ma sisimas üks tõeliselt malbe kassipreili, kes sooviks lihtsalt, et keegi teda armastaks.