Sirts

Sirts
Nimi:Sirts
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

suured tänud kodu pakkumise eest:)

umbes kahe kuune lühemate ümarate kõrvadega imeilus helehall, õrnade triipudega, valge kurgualuse ja roosa ninaga kiisutüdruk. Kiisu on väga inimsõbralik ja vaatab suurte silmadega otsa ning isegi väga raskes seisundis tahtis vaid süles istuda ja nurruda. Sülle võttes viskab ennast käele või põlvedele selili ja tahab kõhu ja kurgualuse sügamist ning nurrub siis hästi kõvasti käppadega armsasti sõtkudes. Ta on väga tänulik pääsemaks surnuks külmumisest kuhu rumal inimene ta koos venna Sergoga kasti sees hülgas.

Kiisu on täiesti kodune ja inimesega harjunud. Tema ema inimeseks nimetamist mittevääriv omanik on aga ta jätnud ilma vajalikust ussitõrjest ning ka kõrvade sügelislesta ravist ja koos oma venna Sergoga olid nad tingituna parasiitide rohkusest nende pisikestes organismides väga raskes seisundis. Kahjuks ei saa me ka kontrollida, et ema saaks steriliseeritud ja järgnevad kiisulapsed enam niimoodi kannatama ei peaks. Parasiitide rohkusest tekkis aga vedelikupuudus, apaatia ja puudus mängurõõm ning soov üldse süüa. Toitsime neid ilma nõelata süstlast, et mingitki vedelikku organismi saada. Tänaseks oleme suurema osa usse väja saanud ning kõrvad hakkavad ka puhtaks muutuma ja kiisudel on tagasi tulnud söögiisu ning nad ei pea enam apaatselt istuma vaid müravad ja jooksevad nagu pisikestele kiisulasetele kohane.

Kiisud saab eeldatavasti peale parasiitidest vabanemist uue aasta alguses vaktsineerida ning kiibistada ja siis on nad ka valmis tulema oma uuele kodule rõõmuks. Kiisud otsivad uut kodu koos!

veel pilte leiad siit