Sissy

Sissy
Nimi:Sissy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUSA VALGE NINAALUSEGA SISSY OTSIB KODU, KUS OMA SÜDA TERVELE MAAILMALE AVADA! 

 

See vahva välimusega kiisutüdruk on umbes 2018. aasta jaanuaris sündinud Sissy, kes kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta juunis Järvamaalt, MTÜ-st Soe Pesa. 

Sissy on tõeliselt erilise kasukamustriga tüdruk, sest peamiselt musta värvi Sissyle on loodus kaasa andnud kontrastse valge nina- ja kõhualuse ning valgete sokkidega käpad. 

Erilise välimusega Sissy ei arva hetkel inimestest just eriti palju. Paikäe lähenemisel tahab kassike võimalikult ruttu ära põgeneda ning inimese hirmutamiseks näitab ta oma pisikesi hambaid ja laseb kuuldavale pisikese sisina. Sissy vajab kõvasti aega ja järjepidavust, mistõttu sobib ta elama perekonda, kus ei eeldata seda, et ta kahe nädalaga paikassiks muutub. Metsikute kassidega tuleb näha kõvasti vaeva, kuid  kogu töö ja vaev on seda väärt. Kõik pisikesed edusammud on meeletult erilised ning teevad lõpuks kokku suure ja märkimisväärse arengu. 

Oma töös kohtame iga päev kasse, kes olid kunagi padumetsikud, kuid aja ja armastusega on tõelisteks sülekassideks muutunud. Sissy on ju nii eriline ja armas ning ta väärib endale turvalist kodu, kus oleks keegi, kes on talle alati olemas. Keegi, kes õpetab talle, et inimesed ei ole kurjad. Keegi, kes annab talle lõputu tähelepanu ja armastuse. Keegi, kes kirjutab meile paari aasta pärast sellest, kuidas kunagi sai koju toodud maailma peale tige Sissy, kes on tänaseks tõeliseks paikassiks muutunud. Me ju saame selliseid kirju iga päev ning me nii loodame, et keegi meile Sissyst nii kirjutaks! Muidugi näeme kassitoas igapäevaselt kõvasti vaeva selle nimel, et Sissyt sotsialiseerida ning inimestega harjutada!

 

Sissy elab Pesaleidja kassitoa suures toas ning on Sul võimalik temaga tutvuda läbi veebikaamera, selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/. Kas leidsid Sissy üles?

Selleks, et elu uues kodus natukene kergemini algaks, võtab Sissy endaga kaasa kingikoti ProPlanilt. 

Kui just sina soovid Sissyle armastust õpetada, vajuta siinsamas nupukesele "Soovin seda looma", täida ära loomasoovija ankeet ning me kutsume su Sissyle külla!