Sissy

Sissy
Nimi:Sissy
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEILUSA VALGE NINAALUSEGA SISSY OTSIB KODU, KUS OMA SÜDA TERVELE MAAILMALE AVADA! 

See vahva välimusega 2aastane kiisutüdruk on Sissy, kes kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta juunis Järvamaalt, MTÜ-st Soe Pesa. Ta on erilise kasukamustriga preili, sest peamiselt musta värvi kiisule on loodus kaasa andnud kontrastse valge nina- ja kõhualuse ning valgete sokkidega käpad.
Sissy ei arva hetkel inimestest just eriti palju. Paikäe lähenemisel tahab kassike võimalikult ruttu ära põgeneda ning inimese hirmutamiseks näitab ta oma pisikesi hambaid ja laseb kuuldavale pisikese sisina. Ta vajab kõvasti aega ja järjepidavust, mistõttu sobib elama perekonda, kus ei eeldata seda, et ta kahe nädalaga paikassiks muutub. Arglike kassidega tuleb näha kõvasti vaeva, kuid kogu töö ja vaev on seda väärt. Kõik pisikesed edusammud on meeletult erilised ning teevad lõpuks kokku suure ja märkimisväärse arengu.
Oma töös kohtame iga päev kasse, kes olid kunagi padumetsikud, kuid aja ja armastusega on tõelisteks sülekassideks muutunud. Sissy väärib endale turvalist kodu, kus oleks keegi, kes on talle alati olemas. Keegi, kes õpetab talle, et inimesed ei ole kurjad. Keegi, kes annab talle piisavalt tähelepanu ja armastust. Keegi, kes kirjutab meile paari aasta pärast sellest, kuidas kunagi sai koju toodud maailma peale tige Sissy, kes on tänaseks tõeliseks paikassiks muutunud.
Kui tunned, et tahaksid ise anda panuse ühe argliku loomakese julgeks kodukiisuks muutmisel, siis tutvu palun meie loomasoovija tingimustega, täida väike ankeet ja tule kassituppa Sissyga tutvuma.