Skittles

Skittles
Nimi:Skittles
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODUS!

Skittles on üliarmas pisikest kasvu kassikene. Skittles saabus Pesaleidja kassituppa 07.10.2019, kui oma kodu on ta tegelikult oodanud juba alates 02.04.2019. Skittles on oma iseloomult väga tasane kassikene, kes inimest õige natukene pelgab. Samas on Skittles veel noor kassikene, seega tema sotsialiseerimine päriskodus ei ole eriti keeruline, kui uuel perel on vähegi tahtmist ning järjepidevust, et mitte lõpetada enne, kui eesmärk on täide viidud. 

Skittles vajaks kiiremas korras päriskodu, et ta ei peaks oma noort elu raiskama hirmus elamiseks. Kuna sotsialiseerimise eduvõtmeks on järjepidevus, siis 260 kassi seas on raske meie töötajatel ja vabatahtlikel veenduda, et kõik kassid saaksid igapäevaselt võrdselt sotsialiseeritud. Just seetõttu ongi tarvis, et Skittlesil oleks võimalus kindlale keskkonnale ja igapäevaselt kindlatele inimesele(inimestele), kellega harjuda ning õppida elama ilma suurema hirmuta. 

Kui just sina saad pakkuda sellist päriskodu, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija ankeet ja tule Skittlesile külla.