Smuuti

Smuuti
Nimi:Smuuti
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Smuuti läks uude koju :)

Smuuti tagastati 29.septembril kassituppa pärast 2 aastat õnnelikku elu kodus, kuna pere lapsel ilmnes allergia ja pere kolis välismaale. Smuuti maailm varises kokku ja ta ootab väga, et keegi talle järele tuleks ja tema eest hoolitsedes tema südame uuesti kokku liimiks.

Smuuti on armas, sõbralik, mänguhimuline ja paimaias sõber, kes vahel ka kaissu poeb ja on perele heaks kaaslaseks. Smuuti on harjunud laste ja teiste kiisudega, talle meeldib seltskond, kuid ta oskab ka üksi olla. Jah, ta ei ole kolmevärviline pika karvaga või siniste silmadega tõukass, ta on must-valge kass, kes statistika järgi ei ole just kõige populaarsem kodupakkujate seas, kuid Smuutil on hea ja armas süda ning tema must-valge hoolitsetud kasukas on imeilus. Soovitame kodupakkujatel valida endale sõber ja pereliige ikka pigemiseloomu, mitte välimuse järgi, kuigi ilusast välimusest sellel sihvkal noormehel küll sugugi puudu ei jää.

Smuuti leiti kassipojana Valga tänavatelt luusimas, arglik kassipoeg kogus järjest julgust juurde, kuni kodus tõeliseks paikassiks muutus.